id: mbpztn

GwarMisie - zaadoptuj misia i pomóż potrzebującym!

GwarMisie - zaadoptuj misia i pomóż potrzebującym!

Nasi użytkownicy założyli 982 658 zrzutek i zebrali 1 005 576 078 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki
v14d15583e102a05.png

Koronawirus zmienia świat, zmienił również życie zawodników eWinner Gwardii Wrocław. Co prawda rozgrywają oni swoje mecze w TAURON 1. Lidze, walcząc o upragniony awans do PlusLigi, ale w hali zdecydowanie brakuje im wyjątkowo mocnego zawodnika. Czyli Was, drodzy Kibice! Hale sportowe świecą pustkami, a przecież wszystko co robią, robią właśnie dla WAS! Dzięki wspólnej energii, którą razem tworzycie podczas sportowych widowisk. 


W związku z tym wpadliśmy na szalony pomysł, aby na przekór wszystkiemu zapełnić trybuny w Hali Orbita! Wraz z firmą IDŹCZAK MEBLE postanowiliśmy zasiąść na trybunach podczas meczów. MY - GwarMisie!cb1bf84270a1a0c5.pngTak tak, to właśnie my będziemy towarzyszyć wrocławskiej drużynie przez cały sezon, przynajmniej dopóki Wy, kochani kibice, nie wrócicie na trybuny dopingować gwardzistów, tak jak potraficie najlepiej. 

k766be4ff87ba353.jpeg

v8fe1a050ec68ec9.jpegChcesz być dzięki nam bliżej drużyny, a przy tym czynić dobro? Chcesz dać trochę radości dzieciom z domu dziecka oraz potrzebującym? Nic prostszego. Już tłumaczymy, na czym polega akcja:


s22a72abb0772aca.png


j552e9f10085ec38.pngGwarMisiów jest 300, każdy o wzroście metra. Dokładnie tylu, co legendarnych Spartan. Wrocław ma do nich szczęście, przy okazji serdecznie pozdrawiamy medalistów-żużlowców z Olimpijskiego (Go Sparta! Może do Was również zagościmy?). 


Każdy z nas ma swoje miejsce w hali Orbita, w której Gwardziści rozgrywają swoje mecze domowe. Podczas meczów wkładamy specjalne stroje wieczorowe!. W końcu ligowe pojedynki, to zwłaszcza we Wrocławiu prawdziwe siatkarskie święto! Chcemy jednak, żeby nasza GwarMisiowa brygada stała się w pełni Gwardyjską, jak na wiernych kibiców przystało.


I właśnie na tym polega nasza inicjatywa, która połączy moc kibicowania z siłą działania! 


l7deff7439035cda.png


Kupując mnie, ubierasz mnie jednocześnie w strój meczowy z Twoim nazwiskiem! Marzymy, abyśmy wszystkie trafiły w Wasze ręce i założyły klubową koszulkę!

u750cc57c913dfc5.png

n348b49bcbaf2a6f.jpegdad8885403e3eb4b.png

z243019943104f0a.png

Trafię w Twoje ręce w dwóch przypadkach. Albo kiedy wróci możliwość wpuszczania Was, drodzy kibice na trybuny (zniesienie obostrzeń COVID-19), albo na koniec sezonu, kiedy zakończymy swój głośny doping, jeśli sytuacja epidemiczna nie ulegnie zmianie. 


Dzięki firmie IDŹCZAK MEBLE, która pokryła koszty naszego zakwaterowania w Hali Orbita oraz produkcji koszulek meczowych, pieniądze z całej akcji trafią przed Świętami Bożego Narodzenia bezpośrednio na konta najbardziej potrzebujących instytucji. Co ważne, instytucje te wybierzemy wspólnie! Każdy z Was ma prawo podać miejsce, które najbardziej będzie potrzebowało naszego wspólnego wsparcia!


To co, damy radę każdemu z nas założyć Klubową koszulkę?


Nasz cel to 60 tys. zł, czyli 300 zaadoptowanych GwarMisiaków. Jako, że nie posiadamy jeszcze paszportów, będziecie musieli pokryć koszty ich wyrobienia w kwocie 200 zł. Oczywiście można wpłacać również darowiznę w mniejszej kwocie. Natomiast, aby nabyć prawo do naszej adopcji, trzeba za to wpłacić kwotę minimum 200 zł. W tej kwocie znajduje się również symboliczna koszulka meczowa, w której przyjadę do Ciebie! Jest unikatowa, z Twoim nazwiskiem!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Wpłaty 40

TS
Tempur Sealy
400 zł
JK
Jakub Krzowski
AZ
Andrzej Zawiliński
250 zł
ER
Elżbieta Razik
200 zł
MP
Magdalena Potocka
200 zł
SB
Sławomir Bryłka
200 zł
KN
KB nieruchomości Kasia Biernat
GW
Grzegorz Wiśniewski
200 zł
MO
Marcin Osiński
200 zł
DK
Dana Załęska
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!