id: mbyz9a

Wsparcie leczenia terapią Gersona

Wsparcie leczenia terapią Gersona

Nasi użytkownicy założyli 1 155 691 zrzutek i zebrali 1 199 757 510 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pobijemy rekord Guinnessa by pomóc Tomkowi!

Czołem,

mam na imię Karol. Wraz z Piotrkiem oraz Katarzyną zorganizowaliśmy fantastyczny projekt o nazwie Rekord Guinnessa w najdłuższym meczu piłki nożnej na zasadach futsalu, który odbędzie się w Warszawie na OSiR Praga-Południe w dniach 7-9 grudnia 2018 roku na ul. Siennickiej 40.

Obecny rekord wynosi bagatela 50 godzin. Został ustanowiony przez Anglików i od 2 lipca 017 roku jest oficjalnym rekordem wpisanym do Księgi Rekordów Guinnessa. Celem meczu było zebranie środków na udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasz projekt rozpoczyna się pierwszym gwizdkiem sędziego w piątek 7 grudnia o godzinie 14:00 by finalnie po raz ostatni zabrzmiał 9 grudnia w niedzielę o godzinie 17:00, dając Nam upragniony rekord Guinnessa. Próbując podejść do tego maratonu piłkarskiego zdecydowaliśmy się wesprzeć Naszego kolegę, Tomka

29 października 2018 roku Tomek skończył 40 lat. Kocha sport, zwierzęta (w szczególności psy). Od najmłodszych lat wychowywany przez babcię ponieważ dwie jej córki (w tym mama Tomka) zmarły na raka. Dbający o tryb swojego życia, obawiając się, że może być genetycznie obciążony wystąpieniem podobnej choroby odżywiał się zdrowo, uprawiał sport, nigdy nie palił i stronił od alkoholu. Niestety złośliwy nowotwór dopadł również Tomka.

wspólnie możemy więcej! pomóżmy tomkowi!

Diagnoza nastąpiła na przełomie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku (2018) i okazała się wstrząsająca. Chłoniak z obwodowych limfocytów T PCTL/NOS złośliwy nowotwór o bardzo złych rokowaniach. Niezwykle rzadki, ponieważ rocznie zapada na niego 1 osoba na sto tysięcy ludzi.

LECZENIE

Leczenie polega na podawaniu leków celowanych

1 dawka chemii celowanej wynosi 33 tys. zł;

Potrzeba 25 cykli tego leku;

Niestety tylko 16 cykli tej chemii jest refundowanych;

Szansą na wsparcie leczenia jest też wyjazd na

Węgry do kliniki profesora Gersona

, dzięki którego metodzie zostało

wyleczonych wielu ludzi z raka

,

nowotworów i ciężkich chorób przewlekłych

, innym zaś metoda ta znacznie wydłużyła życie;

Dwutygodniowy koszt pobytu w klinice wynosi ponad

40 tysięcy złotych

, lecz pobyt może się wydłużyć w zależności od przebiegu i efektów leczenia. Terapia musiałby stosować również po powrocie z Węgier. Wiąże się to z wielkimi kosztami żywieniowymi - zakupem specjalnej prasy (koszt około 14 tysięcy złotych) do wyciskania soków i przyrządzania za jej pomocą wielu innych niezbędnych posiłków;

Bardzo ważnym elementem są również antynowotworowe wlewy dożylne z kurkuminy, glutationu, czy wit. C, które oscylują w granicach 800-1000 zł za dawkę (wlewy robione kilka razy w tygodniu).

Kilka słów od Tomka

Bardzo chcę żyć. Nie potrafię patrzeć na cierpienie bliskich mi osób spowodowane moją chorobą, dlatego chcę zrobić wszystko, by skutecznie z nią walczyć dla Nich. Jeśli chcesz i możesz mi pomóc, to proszę Cię z całego serca, wesprzyj moją zbiórkę. W ten sposób przyczynisz się do uratowania mojego życia. Jeśli nie możesz wesprzeć mnie finansowo to przekaż moją prośbę innym, pomódl się o moje zdrowie. Jestem empatyczną osobą. Bardzo długo zwlekałem z prośbą o pomoc, między innymi dlatego, że wolałem być po drugiej stronie i nieść ją innym. Niestety los na tę chwilę nie pozostawia mi wyboru. Nigdy nie byłem obojętny na cierpienia innych i wielokrotnie pomagałem potrzebującym. Dziś ja potrzebuję Twojej pomocy, która da mi nadzieję na życie. Wiem, że dobro zawsze wraca, bo doświadczyłem już tego w swoim życiu. Wiem, że kiedyś wróci do Ciebie.

Zrzutka stworzona przez Karol Zabłotny

Facebook

E-mail

English below:

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 177

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków