Dalsze rehabilitacje Darka, widać poprawę! ID: mbzpu8

Dalsze rehabilitacje Darka, widać poprawę! ID: mbzpu8

895 zł z 10 000 zł

8%

895 zł

895 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

05.06.2019r

18

18

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Po pierwszej wizycie w Bonifrateskim Centrum Zdrowia widzimy dużą poprawę, dziękujemy wszystkim za każdą pomoc finansową ale również za wsparcie duchowe. Nie przestajemy iść do przodu, naszym kolejnym celem jest druga wizyta w tym samym centrum a następnie rehabilitacje indywidualne w Poznaniu, tam gdzie Darek czuje się najlepiej.

Po pierwszej wizycie w Bonifraterskim Centrum Zdrowia widzimy dużą poprawę, dziękujemy wszystkim za każdą pomoc finansową ale również za wsparcie duchowe. Nie przestajemy iść do przodu, naszym kolejnym celem jest druga wizyta w tym samym centrum a następnie rehabilitacje indywidualne w Poznaniu, tam gdzie Darek czuje się najlepiej.

Historia:

08.08.2018 W tym dniu Darek kończył 18 lat i wchodził w dorosłe życie, nikt się nie spodziewał co może nas czekać w najbliższym czasie... Pod koniec roku pojawiły się pierwsze dolegliwości, lekkie drętwienie lewej dłoni oraz zawroty głowy. Zostaliśmy przyjęci do szpitala w Puszczykowie, tam po szeregu badań okazało się najgorsze, glejak mózgu, nie operacyjny, lekarze w Puszczykowie nie chcieli podjąć się biopsji by ustalić szczegóły. Udaliśmy się do Bydgoszczy gdzie lekarze przeprowadzili biopsję, dowiedzieliśmy się więcej. Nowotwór glejopodobny guz tylnej jamy czaszki po stronie prawej, pnia mózgu.Następnie Darek przebywał w Wlkp Centrum Onkologicznym w Poznaniu gdzie przeszedł pierwszą chemioterapię oraz radioterapię.

Dzięki waszej pomocy, obecnie przebywamy w Bonifraterskim Centrum Zdrowia, gdzie Darek 5 razy dziennie ma rehabilitacje. Widać różnice z każdym dniem, Darek się nie poddaje, nikt tu nawet nie myśli o leżeniu w łóżku :), kolejnym etapem będą rehabilitacje w domu w Poznaniu tam gdzie Darek czuje się najlepiej. Bierzemy również pod uwagę powrót do Bonifraterskiego Centrum Zdrowia.

Zbiórka byłaby przeznaczona na opłacenie indywidualnych zajęć rehabilitacji lub kolejnej wizyty w Centrum Zdrowia w Piaskach.

Dziękujemy w imieniu Dariusza oraz całej rodziny za każdą pomoc.

Darek przed chorobą

Lubi gotować

Na szczęście podczas choroby apetyt nie zmalał

Po biopsji w Bydgoszczy

Nie poddajemy się :) Rehabilitacje w Bonifraterskim Centrum Zdrowia

Wpłacający18

SK
Szkolne Koło Caritas
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
S
Sebastian Giorgio
50 zł
MF
Magdalena Florysiak
50 zł
M
Małgorzata, Wilkos
50 zł
A
Arkadiusz
50 zł
Mateusz Śledź
50 zł
K
Katarzyna Śramska
50 zł
K
Kasia Szymkowiak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

500 382 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?