Pomoc dla Szpitali brama odkażająca / dezynfekująca ! ID: mcnfmh

Pomoc dla Szpitali brama odkażająca / dezynfekująca ! ID: mcnfmh

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

307 zł z 12 500 zł

2%

307 zł

307 zł

z 12 500 zł

zakończona

zakończona

30.06.2020r

10

10

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Miło nam poinformować, że pierwsza nasza "brama odkażająca" trafi do Szpitala "PPZOZ Rydułtowy i Wodzisław Śląski", oczywiście na tym nie kończymy i czekamy na dalsze zgłoszenia. Już wkrótce pokażemy obszerniejszy materiał z budowy takiej bramy.


    Czytaj więcej

Opis zrzutki

1. Pierwsza brama trafi do szpitala: "PPZOZ Rydułtowy i Wodzisław Śląski"


Pandemia wywołana koronawirusem SARS-CoV-2 jaka nas spotkała, spowodowała ogromna mobilizację i chęć niesienia pomocy, co jest wspaniałe wśród nas Polaków. Stało się tak i u nas, jako firma produkcyjna i projektująca różnego typu urządzenia postanowiliśmy wykorzystać nasze inżynierskie doświadczenie oraz maszyny w niesieniu pomocy !

Patrząc na sytuację naszej służby zdrowia uznaliśmy, że w obecnej sytuacji pomoc lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu, pomagającemu nam w najtrudniejszych chwilach jest niezbędna i wymaga natychmiastowych i konsekwentnych działań.   


Ważne informację dotyczące aukcji:* KAŻDA WIELOKROTNOŚĆ TEJ KWOTY TO KOLEJNA BRAMA DLA SZPITALA *


CEL:

Pierwszą część produkcji postanowiliśmy skupić na pomocy szpitalom i przede wszystkim personelowi działającemu na pierwszej linii walki z SARS-CoV-2. Opieka personelu medycznego i jego dostępność jest dla nas priorytetem.

To ONI pomagają naszym rodzinom, bliskim, dzieciom,

To ONI na co dzień spotykają się z wirusem i zagrożeniem zarażenia,

To ONI przestaną się nami opiekować, gdy ich zabraknie i będziemy zmuszeni stanąć w obliczu prawdziwej tragedii i strachu.


Nie możemy stać z boku i chować się w domu, musimy działać wspólnymi siłami i jak to tylko możliwe wspierać się i pomagać. POMAGAĆ, nie zarabiać pod pozorem niesienia pomocy.


Jak działa kabina dezynfekująca / odkażająca i co to jest?

Brama odkażająca skutecznie dezynfekuje każdą przechodzącą osobę. Jest idealna do odkażania osób oraz ubrań, dlatego może spełnić tak ważną funkcję w szpitalach jak i wszelkich ośrodkach pomocy medycznej.


Jak to działa? Gdy ktoś wchodzi do bramy, system uruchamia się automatycznie nanosząc na całą osobę środek odkażający - bez moczenia ubrania! Specjalnie zaprogramowany program wskazuje czas i informuje jakie czynności osoba odkażająca ma wykonać, aby prawidłowo przebiegł proces odkażania.

Ultra drobne kropelki wytwarzane przez 10 sztuk specjalnych dysz wysokociśnieniowych, penetrują pory odzieży zabijając wirusa Covid-19.


Automatyczne uruchamianie fotokomórką ma dwie niezwykle ważne zalety:

- oszczędność płynu do dezynfekcji (natrysk nie działa gdy nikogo nie ma pod bramką),

- brak konieczności naciskania przycisku a tym samym unikanie kontaktu z potencjalnie skażoną powierzchnią,


Zawartość naszego zestawu:

- obudowa bramy wykonana z profili stalowych wykończonych obudową, wraz z możliwością dokonania dowolnego nadruku na ściankach i oświetleniem led,

- podstawa wykonana z profili i umieszczonej kratownicy metalowej dającej niezwykłą trwałość i możliwość najazdu paczek w celu odkażenia,

- pompa wysokociśnieniowa 60 bar,

-  elektroniczny panel sterowania z programowalnym timerem i instrukcją jak ma się zachować osoba odkażana,

- zestaw zasysający płyn odkażający ze zbiornika z wyłącznikiem do automatycznego wyłączenia w przypadku braku płynu,

- zbiornik na płyn odkażający (25 litrów),

- zestaw fotokomórek do automatycznego uruchamiania systemu,


Specyfikacja techniczna:

10 dysz wysokociśnieniowych,

Średnia wielkość kropelek: 10 mikronów,

Ciśnienie 60 barów,

Przepływ cieczy: 1 l/min,

Wymiary: 1500x1500x2450mm (szerokość x głębokość x wysokość)


Bramy montujemy i dostarczamy w całej Polsce

jednocześnie gwarantujemy 12 miesięczny serwis w przypadku awarii.


Ile kosztuje kabina dezynfekująca / odkażająca?

Koszt tak zaawansowanej kabiny odkażającej, w której wykorzystaliśmy nowoczesne dysze wysokociśnieniowe, pozwala skutecznie odkażać odzież penetrując ją, i co najistotniejsze nie pozostawia jej mokrej. Dzięki użyciu dużej ilości dysz (10 sztuk) i specjalnie napisanemu oprogramowaniu, zostaniemy przeprowadzeni przez cały proces odkażania szybko i sprawnie zwalniając kabinę kolejnym potrzebującym osobom. Zaawansowane czujniki ruchu pozwolą na automatyczne uruchamiania programu dzięki czemu pozwolą na bezkontaktową komunikację z bramą, nie pozostawiając na jej elementach zabrudzeń. Koszt takiej wersji bramy to: 12 500 zł brutto / sztuka


Oczywiście założyliśmy różne warianty naszej zbiórki i możliwości wpłacających. Jeśli nie uda nam się uzbierać odpowiedniej kwoty na nowocześniejszą wersję bramy to przygotowaliśmy się również na możliwość wprowadzenia wariantu tańszego bramy, która jest wersją najczęściej oferowaną na naszym rynku.

Brama ta również spełnia swoją rolę, ale wyposażona jest już w dysze niskociśnieniowe co pozwoliło na ograniczenie kosztów produkcji takiej bramy. Oczywiście brama ta również pozwoli na odkażanie ubrań / kombinezonów i nasz cel niesienia pomocy zostanie spełniony, natomiast nie będzie już tak zaawansowana i nowoczesna. Koszt takiej wersji bramy to: 7 000 zł brutto / sztuka 


vf143000272de4e3.jpeg

yd462e80485592df.jpeg


Dlaczego My i kim jesteśmy?

Jesteśmy zwykłymi ludźmi takimi jak Wy, tak samo chcemy pomagać, mamy takie możliwości, potencjał ludzki i maszyny produkcyjne, więc je wykorzystujemy w dobrym celu. Nie zależy nam na rozgłosie, a cena naszej bramy jest tak konkurencyjna, ponieważ nie chcemy zarabiać, chcemy POMAGAĆ. Liczymy, że i Państwo nas wesprzecie w tej drodze i pozwolicie jak najszybciej pomóc naszym szpitalom i wszelkim ośrodkom, które zgłoszą się do nas o taką pomoc i wsparcie, wskazując bramę jako bardzo potrzebną.


Liczymy na Państwa wsparcie, każda złotówka jest dla nas na wagę złota !


Czekamy również na kontakt szpitale, placówki medyczne wszelkie instytucje, którym nasze urządzenie może pomóc wiemy, że dobro szybko wraca z podwojoną siłą !


KAŻDA WIELOKROTNOŚĆ TEJ KWOTY TO KOLEJNA BRAMA DLA SZPITALA


Wpłacający10

AW
Anita Wardzyk - Kulińska
100 zł
WK
Weronika Kałuża
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
ML
Monika Latuszewska
10 zł
JG
Jakub G
1 zł
L
Lion Productions Sp. z o.o.
1 zł
J
JoasiaK
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
J
JoannaB
ukryta

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

555 680 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?