id: mcpded

Proszę o pomoc w wyposażeniu garażu i wsparciu mojego hobby a wynagrodzę nagrodami :)

Proszę o pomoc w wyposażeniu garażu i wsparciu mojego hobby a wynagrodzę nagrodami :)

1 zł 
z 2 000 zł
0%
zakończona 23.02.2021r
wspierający
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam. Jestem Sylwester, mam 26 lat i lubię majsterkowanie i tworzenie własnych mebli, lamp itd. Nigdy nie wierzyłem w to że może coś pieniążków zebrać na takim portalu taka zwykła osoba jak ja ale postanowiłem spróbować czy znajdą się ludzie którzy pomogą mi rozwijać swoją pasję do której rozwoju potrzeba mi więcej narzędzi.

Najważniejsze już mam za sobą czyli budowa garażu który postawiłem sam z pomocą kolegów przy budowie bo nie wszystko da się zrobić samemu. Ale wykończenie robiłem sam nawet w późnych godzinach i po pracy żeby plan się powiódł. Zawsze chciałem mieć swoje miejsce gdzie będę mógł majsterkować i zrobiłem wszystko by to ziścić.

Oczywiście mam już trochę narzędzi np. wyrzynarkę, szlifierkę, klucze czy wkrętarkę którą kupiłem bo jest podstawowym narzędziem budowlanym i która posłużyła mi podczas budowy garażu który zbudowałem praktycznie z tego co mogłem i co pomogli mi koledzy tzn. drewno na konstrukcje kupiłem na tartaku ale resztę ścian i podłóg robiłem z palet żeby zaoszczędzić na drewnie i pieniążkach. Palety za półdarmo załatwił mi przyjaciel tak jak przekładki z których robiłem wszystkie ściany i podłogę. Ocieplona jest tylko podłoga i jedna ściana z powodu braku pieniążków na ocieplenie bo to duży koszt ale cieszę się tym że mam już swoje miejsce gdzie mogę majsterkować.

Jeśli jest ktoś zainteresowany pomocą to proszę o wpłatę a w nagrodach znajdą państwo wykonane przeze mnie przedmioty typu wieszaki, stolik kawowy czy lampy podwieszane które zrobiłem i które przekaże osobą które wpłacą na moją zbiórkę. Na kilku zdjęciach jest pokazany etap budowy mojego garażu choć jeszcze troszkę jest do zrobienia np. obicie sufitu ale najważniejsze że już jest dach i na głowę nie pada :)

Co do narzędzi jakie potrzebuje to między innymi hebel, szlifierka taśmowa czy piła stołowa i inne bym mógł robić piękne meble. Jeśli zbiórka się powiedzie to oczywiście zrobię zdjęcia zakupionych narzędzi dla potwierdzenia. Dziękuję i pozdrawiam

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej
Wieszak z deski

Wieszaki też uwielbiam robić. Są ładne i praktycze. Wymiary wieszaka to 45cm długoś i 15 cm szerokość.


rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram
Wpłać 160 zł i więcej
Lampa wisząca typ 2

Oto lampa numer dwa, z wysuszonej gałęzi, opalonej i pomalowanej lajkierbejcą. Pięknie świeci i wygląda w połączeniu z tzw. żarówkami edisona które są w zestawie. Z pewnością upiększy ona każde pomieszczenie :)

rozwiń
Wpłać 200 zł i więcej
Lampa wisząca

Oto lampa którą zrobiłem z mniejszego plastra drewna, łańcuszka i żarówki w oplocie. Pomysł który przyszedł mi do głowy i nim się zainspirowałem żeby tworzyć też własne lampy z drewna które pięknie wyglądają :)

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Donica z drewna

To doniczka w moim wykonaniu, opalona palnikiem i zabezpieczona lakier bejcą a jej wymiary to 30x40x40wys. Bardzo mi się podoba i chętnie ją wyślę osobie która mnie wesprze w mojej pracy :)

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 24 lutego, 2021

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Stolik Kawowy

Bardzo podobają mi się stoły z drewna a to pierwszy stolik wykonany z plastra drewna który powędruje do osoby wspierającej mnie. Wymiary stolika to szerokość od 49-59 cm i 50 cm wysokości.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 24 lutego, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

862 924 zrzutki

i zebrali

758 833 062 zł

A ty na co dziś zbierasz?