id: md3yjy

rozjechać "Mury Kultury"

rozjechać "Mury Kultury"

3 626 zł 
z 10 000
36%
zakończona
30.06.2020r
73
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 949 zrzutek i zebrali 882 183 132 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Taniec współczesny to moje życie. Jako jedna z niewielu tancerzy z alternatywną motoryką ( poruszam się na wózku inwalidzkim) staram się o równe traktowanie w kulturze tancerzy takich jak ja. Szkoliłam się gdzie tylko mnie chcieli , jednak w naszym kraju możliwości są ograniczone. Zauważona przez choreografa , tancerza i dyrektora artystycznego z Oakland otrzymałam zaproszenie na warsztaty w Axis. I wszystko się układało do momentu aż obiecaną pomoc przy wyjeździe zaczęła rozmywać się w czasie. Bilet już jest, jednak zaczyna brakować na nocleg i egzystencję.

Zamierzam przywieźć z tych warsztatów nie tylko technikę tańca, ale również dobre praktyki. Chcęje wdrażać u nas i wiem, że mi się uda.

Wpłacając grosik przyczynia się do zmian mających na celu otwarcie kultury na profesjonalnych tancerzy alternatywnych. Może kiedyś spotkamy się na moich warsztatach, lub po moim spektaklu i wtedy podziękuję ci osobiście za wpłatę. Chcę obalić " mury kultury", a ten wyjazd pozwoli mi na zdobycie doświadczenia by podbić nasz kraj tancem inkluzywnym

Proszę o wsparcie, bez niego pióra ze skrzydeł opadną, a nadzieja zostanie zachwiana .

Bądźmy razem otwarci na świat kultury bez wykluczeń.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków