id: md3yjy

rozjechać "Mury Kultury"

rozjechać "Mury Kultury"

3 626 zł 
z 10 000 zł
36%
zakończona 30.06.2020r
73 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Taniec współczesny to moje życie. Jako jedna z niewielu tancerzy z alternatywną motoryką ( poruszam się na wózku inwalidzkim) staram się o równe traktowanie w kulturze tancerzy takich jak ja. Szkoliłam się gdzie tylko mnie chcieli , jednak w naszym kraju możliwości są ograniczone. Zauważona przez choreografa , tancerza i dyrektora artystycznego z Oakland otrzymałam zaproszenie na warsztaty w Axis. I wszystko się układało do momentu aż obiecaną pomoc przy wyjeździe zaczęła rozmywać się w czasie. Bilet już jest, jednak zaczyna brakować na nocleg i egzystencję.

Zamierzam przywieźć z tych warsztatów nie tylko technikę tańca, ale również dobre praktyki. Chcęje wdrażać u nas i wiem, że mi się uda.

Wpłacając grosik przyczynia się do zmian mających na celu otwarcie kultury na profesjonalnych tancerzy alternatywnych. Może kiedyś spotkamy się na moich warsztatach, lub po moim spektaklu i wtedy podziękuję ci osobiście za wpłatę. Chcę obalić " mury kultury", a ten wyjazd pozwoli mi na zdobycie doświadczenia by podbić nasz kraj tancem inkluzywnym

Proszę o wsparcie, bez niego pióra ze skrzydeł opadną, a nadzieja zostanie zachwiana .

Bądźmy razem otwarci na świat kultury bez wykluczeń.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 233 zrzutki

i zebrali

810 556 405 zł

A ty na co dziś zbierasz?