id: md53k7

Długo wyczekiwany album Kolah "Nauka Latania"

Długo wyczekiwany album Kolah "Nauka Latania"

Nasi użytkownicy założyli 915 529 zrzutek i zebrali 881 072 954 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w zrzutce, której celem jest nagranie, wydanie i promocja długo wyczekiwanego albumu Kolah "Nauka Latania". 

Zachęcam Cię do tego, ponieważ czyniąc to nie tylko otrzymasz ciekawe i atrakcyjne nagrody, ale przyczynisz się do powstania dzieła, w którym będzie potencjał, by inspirować wielu i kierować ich myśli w stronę Boga Ojca i naszego Pana Jezusa Chrystusa, który jest naszym wspaniałym Zbawicielem, dawcą życia, miłości i nadziei, których tak bardzo potrzeba w tym świecie pełnym bólu i cierpienia. 

Nie wyobrażam sobie życia bez Niego, dlatego tak bardzo zależy mi na tym, by razem z moją muzyką podzielić się przesłaniem o Nim ze wszystkimi ludźmi. Tak samo, jak kiedyś ktoś podzielił się tą wspaniałą Ewangelią ze mną. To wspaniała okazja, żebyśmy zrobili to razem!

W ostatnich latach pracowałem tak dużo w ramach "Antyminy" - artystycznego programu o charakterze profilaktycznym, że nie miałem czasu i energii, żeby dokończyć pracę nad albumem. Teraz z wiadomych przyczyn, nie mam pracy i środków, żeby dokończyć dzieła, ale mam czas i mam (w co mocno wierzę:) wsparcie Pana Boga i wielu życzliwych mi osób. 

Jeżeli jesteś jedną z nich i wierzysz w sens powstania tego albumu, zachęcam Cię do wsparcia mnie. 

Inwestując w to swoje złotówki stajesz się moim partnerem w tej misji. 🤝🙂

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 11 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Piąteczka ✋

Jeżeli kiedyś się spotkamy, podziękuję Ci osobiście, uśmiechnę się do Ciebie i przybijemy "piątkę". 🙂

od 5 zł

Kupione 13

Zakończona
Upominek niespodzianka

Dzięki za wsparcie. Na podany przez Ciebie adres prześlemy upominek - niespodziankę. 🙂❤️🔥

od 50 zł

Kupione 15 z 50

Zakończona

Wpłaty 165

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ponad 8 lat temu miałem być okazję na Twoim koncercie. Bóg dotknął mojego serca i wlał pragnienie by to o czym opowiadałeś w swoich utworach i to czym dzieliłeś się w swoim świadectwie- o doświadczeniu Bożej Miłości w Twoim życiu, miało miejsce w moim życiu. Od tego zaczęła się moja przygoda z Bogiem - tak na prawdę, od tego czasu zacząłem dostrzegać i doświadczać Bożej Miłości w moim życiu, w każdym dniu. Dziękuję za Twoje Świadectwo- Bogu niech będzie Chwała i Cześć! Błogosławię Ci Bracie+

  415 zł
 • RL
  Renata Langa

  Powodzenia :)

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Na Chwałę naszego Pana

  150 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Błogosławię, Bracie, dzieło Pana, które wykonujesz. Dzięki za świadectwo w Gdańsku na początku grudnia i wcześniej w Legnicy.

  70 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia 😁

  ukryta