id: mdha2f

WielkaMOC - Paczki żywnościowe dla seniorów na Wielkanoc

WielkaMOC - Paczki żywnościowe dla seniorów na Wielkanoc

4 250 zł 
z 20 000 zł
21%
zakończona 31.03.2021r
65 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Centrum Seniora w Szczecinie powstało 19 czerwca 2019 roku. Jest miejscem informacyjnym, integracyjnym oraz animacyjno-szkoleniowym dla osób starszych i ich rodzin. Z ponad półtorarocznego doświadczenia możemy stwierdzić, że jedną z najważniejszych potrzeb szczecińskich seniorów jest potrzeba kontaktu społecznego oraz poczucie, że jest się ważnym, że ktoś pamięta. Centrum Seniora wyciąga do seniorów pomocną dłoń, oferuje wsparcie, towarzystwo. Jesteśmy dla nich każdego dnia.


Do Centrum coraz częściej zgłaszają się osoby samotne, żyjące w skromnych warunkach. Okres emerytury powinien być odpoczynkiem, czasem w którym mogą cieszyć się życiem po długich, przepracowanych latach. Niestety wiele starszych osób, mimo problemów ze zdrowiem, musi nadal pracować, często fizycznie, aby zarobić na żywność, na życie.


Zbliża się okres Świąt Wielkanocnych, czas radości, czas bliskości, wzajemnego wsparcia, opiekuńczości i jedności. Dlatego już dziś zapraszamy Was do zostania wirtualnym członkiem naszego pełnego pasji zespołu. Pragniemy abyście razem z nami wywołali uśmiech na twarzach seniorów, którzy z powodu problemów finansowych nie będą mogli pozwolić sobie na zakup między innymi produktów do przygotowania potraw świątecznych.


Paczka żywnościowa jest symbolem wsparcia, gestem troski o drugiego człowieka, jest czymś więcej niż prezentem samym w sobie. Jest życzliwością, pamięcią, wypełnieniem pustki samotności. Okres pandemii pokazał jaka wielka siła drzemie w każdym z nas, dlatego pragniemy być dla seniorów wsparciem w tych dniach, ale by pomagać potrzebujemy Państwa pomocy i otwartych serc.


Prosimy o wsparcie w postaci zasilenia konta zbiórki. Mogą Państwo wybrać kwotę, za którą my przygotujemy paczki. Środki te, dzięki Państwa sercom, stworzą magię świąt. Jesteśmy przekonane, że taki podarunek będzie dla seniorów najpiękniejszym prezentem świątecznym. Jako organizacja pozarządowa chcemy dotrzeć do jak największej liczby potrzebujących osób starszych. Bez Państwa pomocy się to nie uda. Dobro powraca z potrójną siłą o czym przekonujemy się codziennie.


vdaf22c44ed1383a.pngLiczy się każda złotówka a za poszczególne kwoty zakupimy np.:


5 zł- kartka świąteczna z życzeniami


20 zł- żur w butelce, jajka, majonez, ćwikła, coś słodkiego


50 zł- żur w butelce, jajka, majonez, ćwikła, coś słodkiego, herbata, mąka, cukier, środki do higieny, np. mydło, krem do rąk


100 zł- żur w butelce , jajka, majonez, ćwikła, coś słodkiego, makaron, dżem, kiełbasa, ogórki konserwowe, żurawina, konserwy mięsne, herbata, kawa, mąka, cukier, środki do higieny, np. mydło, krem do rąk, środki czystości, np. płyny czyszczące

w856cdd6c0d070cb.png

Bardzo liczymy na Państwa pomoc, wspólnie nasze działania mają wielką moc.

Razem stworzymy magię Świąt Wielkanocnych.


www.seniorszczecin.pl

[email protected]

FB @seniorszczecin


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 65

 
Dane ukryte
300 zł
RO
Rejonowy Ośrodek Pomocy Rodzinie Północ
250 zł
LK
Lucja Kalkstein
200 zł
JB
Joanna Brożyna
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŁK
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

865 877 zrzutek

i zebrali

768 520 917 zł

A ty na co dziś zbierasz?