id: mdrc7c

Pomoc po stłuczce i przy weselu

Pomoc po stłuczce i przy weselu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 671 zrzutek i zebrali 1 230 434 784 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Proszę o przeczytanie całości tekstu. Wszystkim którzy okażą dobre serce dziękujemy bardzo.

Witam serdecznie.

Nazywam się Mateusz mam 26 lat i tak się szczęśliwie składa że 27 października tego roku będę się żenił.

Ogólnie jak każdy wie, ten dzień powinien być najpiękniejszym dniem w życiu każdego człowieka, jednak życie często weryfikuje ten pogląd i zostajemy szybciutko sprowadzeni na ziemię ...

Pomysł zrzutki powstał na skutek pewnego nieprzewidzianego zdarzenia, mianowicie zacznę od tego że pracuję w markecie budowlanym i jak każdy wie, zarobki są raczej marne a odpowiedzialność spora o czym dotkliwie się przekonałem. Ślub mamy zaplanowany już od prawie 2 lat i właściwie wszystko szło po naszej myśli, jednak moja praca w markecie polega również na rozwożeniu towarów do klientów, no i tutaj się historia zaczyna: miałem 3 kursy do zrobienia, właściwie wszystkie w jednym kierunku, więc auto zapakowane na full, głównie wyposażenie łazienki w tym prysznic, płytki, lustra, sedes i parę innych gratów, oraz trochę mebli, farby itp.

1 miejscem okazała się mała wioska w okolicy mojego miasta, wjazd był pod stromą górę i dojazd do domu bardzo ciężki, jeszcze pogoda kiepska bo akurat po ulewach. Doszedłem do wniosku że lepiej jak tam wjadę tyłem, bo potem się nie obrócę na górze i wszystko super, dojechałem pod same drzwi, wyładunek skończony, wszystko elegancko no to pasuje teraz jechać na dół ... Ogólnie podjazd był trawiasty i śliski jak cholera no i niefortunnie pociągnęło mi samochód w dół, wszystko by było dobrze gdyby nie to że rodzina budowała wykop pod fundament drugiego domu i część była już zalana betonem, samochód mi się stoczył i wpadł prosto do dziury ... Dodam że było to Ducato z 2016 roku, ogólnie przód skasowany praktycznie całkowicie, plus większość materiałów na pace rozleciała się w drobny mak ... Myślałem że jakoś się uda, że przecież jest AC w tym samochodzie, ale okazało się że ubezpieczyciel nie wypłaci, bo jest jakiś kruczek związany z tym że szkoda wyrządzona na posesji nie może wynosić więcej jak 5000 zł ... Rzeczoznawca wycenił uszkodzenia samochodu na 28 000 zł + to co była na pace ( ok. 8000 zł ), ogólnie w pracy jest teraz wielkie zamieszanie i prawdopodobnie większość kosztów będę musiał ponieść ( w umowie o prace jest podpunkt który mi to nakazuje, oczywiście wcześniej nawet o takiej konieczności nie pomyślałem).

Reasumując prawdopodobnie szykuje mi się wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych i już teraz pracuję po 12 - 15h na dobę żeby jakoś to przejść, ale zbliżający się ślub jest dla nas terminem 0 i zamiast się cieszyć, zaczynamy panikować, bo zakupy na wesele oczywiście zostawiliśmy na sam koniec i ogólnie nie mamy praktycznie nic. Kredyt raczej też odpada to mamy beznadziejne umowy o pracę, oraz mieszkamy na wynajmie, więc ogólnie wygląda to raczej mało zachęcająco ...

Wiem naturalnie że są inni ludzie którzy zdecydowanie bardziej potrzebują pieniędzy niż my, ale mimo wszystko chcemy spróbować i może udać się że chociaż parę osób nas wspomoże i uczyni nam dzień 27 października naszym najwspanialszym dniem.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!