id: mdubzv

Międzynarodowa wymiana uczniowska - największe marzenie! International Student Exchange

Międzynarodowa wymiana uczniowska - największe marzenie! International Student Exchange

Nasi użytkownicy założyli 1 187 630 zrzutek i zebrali 1 249 246 941 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Przychodzę do was z wielką prośbą. Od wielu lat chciałabym pojechać na roczną wymianę uczniowską do Chin. Jest to moje największe marzenie, o którym wielu z Was wie. Interesuję się Chinami i uczę się języka mandaryńskiego. Dzięki rocznej wymianie mogłabym nie tylko spełnić swoje marzenie, nauczyć się języka w codziennych sytuacjach, ale i zdobyć kolejne doświadczenia. Aplikować będę mogła tylko od czasu rozpoczęcia nauki w szkole średniej do klasy 2. szkoły ponadpodstawowej, więc zaczynam zbiórkę i wszelkie prace już teraz, ponieważ w krótkim czasie takiej sumy się nie uzbiera:) Przez rok licealny za granicą mogłabym uczyć się w lokalnej szkole i przebywać na co dzień z mieszkańcami Państwa Środka.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie. Każda kwota zbliża mnie do realizacji tego marzenia i okazji do rozwoju w upragnionym miejscu jakim są dla mnie Chiny.

Z góry bardzo dziękuję za nawet najmniejsze wsparcie mojej zbiórki. Ma to dla mnie ogromne znaczenie!

Zuzanna Szajnowska.


Hi!

I come to you with a huge request. For many years, I would like to go to China for a one-year student exchange. This is my biggest dream that many of you know about. I'm interested in China and I'm learning Mandarin. Despite my young age I would like to make money by myself and organise the collection of money to invest in my study, on myself. Thanks to this exchange, I could not only make my dream come true, learn the language in everyday life, but also gain new experiences. I will be able to apply only from the time I start secondary school until grade 2 of post-primary school, so I am starting to collect money and do all the jobs now, because in a short time such sum will not be collected :) For a student year abroad, I could study at a local school and stay with the inhabitants of China on a daily basis.

That is why I am asking you for your support.

Each amount brings me closer to the realization of this dream and the opportunity to develop in the desired place which is China for me.

Thank you very much in advance for even the smallest support for my collection. It is of great importance to me!

Zuzanna Szajnowska. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

WS
Skonieczna Wioleta
100 zł
WS
100 zł
SV
Szajnowska v2 (twoja siostrzyczka)
175 zł
MM
Miłosz Miciak
10 zł
ŁK
Łukasz Kubacki
1 zł
WS
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PO
Piotr Olczak
5 zł
NS
Natalia Sikorska
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!