Opis zrzutki

Cześć ! Mam na imię Mateusz i razem ze swoją narzeczoną Agnieszką marzymy o swoim własnym miejscu na ziemi . Niestety życie w Polsce zapowiada inny scenariusz ...

TO JUŻ NIE JEST MARZENIE ... tO NASZ CEL !

Mam 26 lat, narzeczona - 22 . Jesteśmy ze sobą już ponad 4 lata i bezgranicznie kochamy się nawzajem :). Planujemy wziąć ślub w ciągu 2 lat , ale najpierw chcemy jakoś ułożyć sobie życie . Dzieci jeszcze nie mamy, ale bardzo chcieli byśmy mieć w przyszłości . Oczywiście chcieli byśmy mieć miejsce również dla nich.

Oboje pracujemy i zarabiamy najniższą krajową . Finanse mamy wspólne i część pieniędzy ucieka na opłaty, wyżywienie i potrzeby konieczne . Ostatnio zaczęliśmy oszczędzać, więc na przyjemności praktycznie nie ma miejsca . Najśmieszniejsze jest to, że przy tym prawie ascetycznym trybie oszczędzania wyliczyłem, że na nasz domek ( w stanie surowym, z działką ) będziemy zbierać do emerytury ! :). No jest to nie do przyjęcia, dlatego myślimy również o kredycie , choć woleli byśmy go uniknąć. O ile taki kredyt w ogóle dostaniemy przy naszych zarobkach .... Pozdrawiamy z Polski :)

Będziemy wdzięczni za każde zainteresowanie, udostępnienie, wpłatę .

Każdego, kto dołoży swoją cegiełkę w ten domek zapraszamy na kawę, herbatę lub lampkę wina do naszego ciepłego gniazdka!

To nasze marzenie i nasz cel życiowy, dlatego pomóżcie nam go osiągnąć jeszcze przed emeryturą :P Tak, byśmy byli w stanie jeszcze spłodzić potomstwo...

Pozdrawiamy serdecznie . Mati i Aga .

zAPRASZAMY WSZYSTKICH

NA KAWĘ, HERBATĘ LUB LAMPKĘ WINA !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

754 521 zrzutek

i zebrali

545 970 666 zł

A ty na co dziś zbierasz?