id: mfa88u

Rehabilitacja łapki Tory

Rehabilitacja łapki Tory

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 177 052 zrzutki i zebrali 1 229 190 276 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie.

Edit:

Miesiąc temu Tora przeszła operację androdezy w Klinice Weterynaryjnej Verum w Grudziądzu. Dziękujemy za wsparcie na zrzutce, gdyż były to niemałe koszty (łącznie z badaniami przed i po wyszło prawie 9000 zł) .

Ostatnio byliśmy na kontrolnej wizycie i dr Mederski postanowił, że za 2 tygodnie ściągamy gips i rozpoczynamy rehabilitację. Ja wiem to z autopsji, że rehabilitacja to bolesna, żmudna i kosztowna sprawa i w związku z tym odnawiamy zrzutkę.

Życzymy wszystkiego dobrego na Święta i na nadchodzący Nowy Rok :)Proszę o pomoc w zebraniu środków na operację Tory.

Tora jest 9-letnim kundelkiem adoptowanym ze schroniska w Dąbrówce-Młyn, jest aktywnym i pozytywnym psiakiem. Uwielbia długie spacery i trekking w górach. Zdobyła aż 4 trzytysięczniki na własnych łapkach. Zawsze była przodownikiem wycieczki, ciekawa co jest za kolejnym zakrętem. Niejednokrotnie brałyśmy udział w zawodach dogtrekkingowych (raz nawet udało nam się wygrać). Prowadziłyśmy też razem zajęcia z dogtrekkingu :O

Niestety ostatnio Tora uległa kontuzji. Podczas pogoni za alpakami w Dolomitach rozgruchotała sobie nadgarstek i teraz ma nadwyprostność nadgarstka tzw. niedźwiedzią łapę. Początkowo była nadzieja na bezoperacyjny powrót do zdrowia ale miesiąc noszenia zabandażowanej szyny nie zdało egzaminu i padła decyzja o operacji. Artrodeza polaga na usztywnieniu stawu płytką tytanową i prawdopodobnie jest to jedyny sposób żeby Tora wróciła do normalnego chodu. Koszt operacji to 7000 zł, dodatkowo czekają nas koszty rehabilitacji. Dlatego też proszę Was o wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 17

PS
Paul Sand
1 500 zł
KM
Katarzyna Menke
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
PP
Przemus P.
50 zł
MA
Margal
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków