Opis zrzutki

Po co USG w hospicjum domowym?

USG płuc to innowacyjna metoda diagnostyczna pozwalająca szybko i bezpiecznie rozpoznawać choroby płuc. Uważa się, że aż 97,5% zmian istotnych klinicznie ma kontakt z powierzchnia opłucnej i jest widoczna w badaniu USG.

b19e7b1b3630ae2d.jpegNasi pacjenci narażeni są na częste i groźne dla ich życia infekcje dróg oddechowych. USG płuc jest badaniem, które można wykonać w domu, przy łóżku pacjenta. Pozwoli wykryć zmiany na wczesnym etapie a następnie ocenić efekty leczenia. Pomoże w diagnostyce różnicowej i diagnostyce powikłań. Ułatwi nam podejmowanie decyzji o leczeniu w domu lub skierowaniu dziecka do szpitala.

w8c29bfd8647d498.jpeg Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” od 2010 roku obejmuje domową opieką paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. „Promyczek” zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach, bezpłatnie wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia socjalnego i psychologicznego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Pod opieką hospicjum okresowo przebywa do 30 małych pacjentów. 

http://www.hospicjumpromyczek.pl/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 133

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 750 zł
EA
Emil Andrzejak
601 zł
 
Dane ukryte
500 zł
W
Weronika Rumsicka
500 zł
JI
Joanna i Daniel
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
M
Miki
300 zł
S
Sylwia
300 zł
PP
Patryk Pleskot
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
 • K
  KlAudia

  Niech Bóg was prowadzi

  50 zł
 • Krzysztof Jozefiak

  Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego wnuczka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako dziadkowie zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu kochanemu wnuczkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️zajrzyj ❤️ id: zrzutki to natxz9

 • Katarzyna Żuchowska

  Przepraszam ,że pisze pod czyjąś zrzutką, ale bardzo potrzebuję pomocy. Proszę wejdź na moją zrzutke 😔😔 ID:w9k7fa. Błagam o pomoc, zbieram na jedzenie i ciepły koc😔 każda złotóweczka się liczy❤

 • Martyna Świerkowska

  PROSZĘ O WSPARCIE, KTO MOŻE POMÓC DZIĘKUJEMY Z GÓRY 🥺🥺🥺🥺♥️♥️♥️ ID ZRZUTKI TO dk6fnv

 • Klaudia Żuchowska

  7p4jdn proszę o pomoc, jeżeli nie możesz pomóc to proszę o udostępnienie mojej zrzutki:(

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 304 zrzutki

i zebrali

450 413 829 zł

A ty na co dziś zbierasz?