id: mfdc8v

Pomoc w odzyskaniu domu po pożarze

Pomoc w odzyskaniu domu po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 154 923 zrzutki i zebrali 1 199 199 598 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani znajomi..koledzy, koleżanki..ludzie dobrej woli! Nikt nie planuje takiego dnia, w którym sekunda i kolejna minuta zabiera nam dorobek całego życia..w tym skromnego życia moich wspaniałych przyszłych teściów..dziadków mojej córki..rodziców mojego partnera.

Ogromna tragedia dotknęła naszą rodzinę!

Dzisiaj w nocy z 17 na 18.06.2021r. ok.godz.2 w Bałdzkim Piecu( woj.Warmińsko-Mazurskie) doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego rodziny Zuśka. Dzięki szybkiej reakcji domowników nikomu nic się nie stało.

Wielkie podziękowania dla OSP..jesteście wielcy! Błyskawiczna pomoc dała nam nadzieje na remont..a nie burzenie całego domu..dziękujemy!

Doszczętnie została zniszczona połać dachu, komin, belki wspierające..zalany strop uniemożliwia bezpieczne przebywanie na parterze budynku..cała elektryka do wymiany..

W imieniu Pani Uli i jej męża Andrzeja zwracam się z ogromną prośbą wsparcia nas w tej trudnej sytuacji..kto zna tę rodzinę ten wie..Pani Urszula złamanego grosza za pomoc nie wzięła..a do pomocy pierwsza była..i nikt by nie przypuszczał..że te skromne życie zostanie wystawione na jeszcze większą próbę.. wierzę , że dobro wraca..wierzę w siłę internetu!

Pani Urszula jeszcze nie tak dawno pokonała raka( to jest moja druga mama!!)..kolejny stres nie jest wskazany..pomóżcie nam ogarnąć to jak najszybciej!

Dziękuję Wam za wsparcie..już od pierwszego dnia udowadniacie nam że damy radę..że są ludzie nieobojętni na naszą sytuację..DZIĘKUJEMY WAM!

Prosze udostępniajcie wśród znajomych..ten remont nie może poczekać..my jako rodzina zrobimy wszystko co w naszej mocy..ale u każdego kiedyś ta moc się kończy..

Ręce do pracy mamy..i zaśniemy spokojnie dopiero wtedy kiedy ta rodzina będzie miała spokojny sen w bezpiecznym domu..wszystko dzieje się po coś..dajcie nam nadzieję na lepsze jutro!!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 156

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • ES
    Ewelina Sieczka

    Trzymam kciuki za szybkie zebranie pieniążków na remont. To prawda, dobro wraca. Pozdrawiam.

    50 zł