Opis zrzutki

Stowarzyszenie dla Dzieci Niepełnosprawnych "Promyk" to miejsce wyjątkowe. To tu działa Ośrodek dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Prowadzimy rehabilitację ruchową, fizjoterapię, terapię psychologiczną oraz logopedyczną, terapię integracji sensorycznej, dogoterapię i terapię zajęciową. Dawny budynek szkoły stał się drugim domem dla prawie setki naszych podopiecznych.

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego w naszym kraju zostały postawione przed nami nowe wyzwania, którym nie możemy w pełni sprostać. Dwie z sal rehabilitacyjnych (każda ok 40 m kw.), na których prowadzimy codziennie rehabilitację ruchową oraz gabinet psychologiczny i logopedyczny nie spełniają wymogów Głównego Inspektora Sanitarnego. Dotyczy to konieczności przeprowadzania pełnej dezynfekcji powierzchni, z którymi stykają się nasi podopieczni, a niemożliwe jest to z powodu zastosowania wykładziny dywanowej na podłodze. By móc realizować rehabilitację tymczasowo przenieśliśmy sprzęt do pomieszczenia szatni podopiecznych oraz pomieszczenia socjalnego pracowników. Jednak nasze "Promyczki" nie czują się tam komfortowo i chcą jak najszybciej powrócić do bezpiecznego i dobrze znanego miejsca. Obecne wymogi sanitarne z pewnością będą nam towarzyszyć jeszcze długo więc wymiana okładziny staje się dla nas priorytetem.

Promyk od lat każdą złotówkę przeznacza na terapię i rehabilitację, dlatego też nie posiada środków finansowych, które pozwoliłyby na ten remont.

Łączny koszt remontu to: 15 000,00 zł. Potrzebujemy Państwa pomocy! Każdy Państwa gest jest dla nas cenny i ważny! Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście naszych Promyczków.

Prosimy wpłać darowiznę !! Dziękujemy

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 56

M
Marcin
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Maciek
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ES
Elwira Sanak
50 zł
AL
Anna Leśniak
40 zł
 
Dane ukryte
13 zł
P
pawlowski_s
100 zł
M
Marceli
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

690 898 zrzutek

i zebrali

455 383 165 zł

A ty na co dziś zbierasz?