Remont podłóg w salach rehabilitacyjnych "Promyka" ID: mfw5gb

Remont podłóg w salach rehabilitacyjnych "Promyka" ID: mfw5gb

2 789 zł z 15 000 zł

18%

2 789 zł

2 789 zł

z 15 000 zł

11 dni

11 dni

do końca

55

55

wspierających
18%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Stowarzyszenie dla Dzieci Niepełnosprawnych "Promyk" to miejsce wyjątkowe. To tu działa Ośrodek dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Prowadzimy rehabilitację ruchową, fizjoterapię, terapię psychologiczną oraz logopedyczną, terapię integracji sensorycznej, dogoterapię i terapię zajęciową. Dawny budynek szkoły stał się drugim domem dla prawie setki naszych podopiecznych.

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego w naszym kraju zostały postawione przed nami nowe wyzwania, którym nie możemy w pełni sprostać. Dwie z sal rehabilitacyjnych (każda ok 40 m kw.), na których prowadzimy codziennie rehabilitację ruchową oraz gabinet psychologiczny i logopedyczny nie spełniają wymogów Głównego Inspektora Sanitarnego. Dotyczy to konieczności przeprowadzania pełnej dezynfekcji powierzchni, z którymi stykają się nasi podopieczni, a niemożliwe jest to z powodu zastosowania wykładziny dywanowej na podłodze. By móc realizować rehabilitację tymczasowo przenieśliśmy sprzęt do pomieszczenia szatni podopiecznych oraz pomieszczenia socjalnego pracowników. Jednak nasze "Promyczki" nie czują się tam komfortowo i chcą jak najszybciej powrócić do bezpiecznego i dobrze znanego miejsca. Obecne wymogi sanitarne z pewnością będą nam towarzyszyć jeszcze długo więc wymiana okładziny staje się dla nas priorytetem.

Promyk od lat każdą złotówkę przeznacza na terapię i rehabilitację, dlatego też nie posiada środków finansowych, które pozwoliłyby na ten remont.

Łączny koszt remontu to: 15 000,00 zł. Potrzebujemy Państwa pomocy! Każdy Państwa gest jest dla nas cenny i ważny! Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście naszych Promyczków.

Prosimy wpłać darowiznę !! Dziękujemy

Wpłacający55

 
Dane ukryte
50 zł
M
Maciek
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ES
Elwira Sanak
50 zł
AL
Anna Leśniak
40 zł
 
Dane ukryte
13 zł
P
pawlowski_s
100 zł
M
Marceli
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 941 zrzutek

i zebrali

331 940 574 zł


A ty na co dziś zbierasz?