id: mg45nm

"Kruche jak motyle, wielkie duchem"- wesprzyj badania "dzieci Indygo"!

"Kruche jak motyle, wielkie duchem"- wesprzyj badania "dzieci Indygo"!

2 980 zł 
z 16 990 zł
17%
zakończona 31.03.2018r
30 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Drodzy Darczyńcy, przedłużamy naszą zbiórkę funduszy na badania dzieci nowej generacji. Projekt wciąż trwa, a to oznacza, że badania również. I choć mamy już rok 2020, a oficjalnie zbiórka została zakończona w marcu 2018 roku, wciąż można wpłacać na Zrzutka.pl. Zachęcam wszystkim, kto widzi i rozumie potrzebę wspierania kochanych dzieci Indygo oraz szerzenia rzetelnej wiedzy na ich temat.
  Czytaj więcej
 • Panie Arkadiuszu (Bosa), bardzo dziękuję za wpłatę! Wzruszyłam się, czytając Pańską wiadomość. Tak łatwo jest ulec zniechęceniu, wątpliwościom, gdy wysiłki propagowania zjawiska dzieci Indygo nie przynoszą pożądanych rezultatów. "Może to nie jest właściwy czas i miejsce?" pytałam siebie wielokrotnie. A może jednak jest? Chciałabym podkreślić jeszcze raz, że to Wy, rodzice, a także same dzieci nowej generacji decydujecie o tym. Pozdrawiam serdecznie!
  Czytaj więcej
 • Moi Drodzy, przedłużamy termin zakończenia akcji do 31.03.2018, gdyż wciąż wierzymy, że uda się zebrać potrzebną kwotę na dalsze badania. Przecież cel jest szczytny, a to oznacza, że muszą znaleźć się i fundusze na jego realizację. Może w ten sposób myślą niepoprawni optymiści, ale co tam, ostatecznie liczą się tylko efekty. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!
  Czytaj więcej
 • Drodzy Darczyńcy! Bardzo proszę o podawanie adresu mailowego przy wpłacie. Jeśli ktoś chce pozostać anonimowy, proszę o bezpośredni kontakt ze mną: [email protected] Szczególnie dotyczy to tych osób, które wybrały nagrodę. Bez adresu do korespondencji nie możemy jej Wam wysłać. Proszę o tym pamiętać! Jeszcze raz z całego serca dziękuję Wam za ten odważny krok i decyzję wsparcia projektu "Dzieci Indygo". Wspólnie sprawiamy, że świat się zmienia. Czasem nachodzą mnie wątpliwości, czy się uda. Ale kiedy patrzę, że już 18 osób gra w mojej drużynie, wówczas rodzi się nadzieja we mnie. Przecież się uda, tej wersji się trzymajmy! Dziękuję, że jesteście!
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dlaczego to robimy? Naszą misją jest troska o pewną grupę dzieci, która funkcjonuje nieco inaczej, niż reszta. Jej odmienność sprawia, że nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem ze strony otoczenia. Ta grupa nosi nazwę "Indygo" lub "nowej generacji". Zgodzisz się ze mną, że posiadając dzieci, ważne jest, aby mieć z nimi dobry kontakt? Skuteczna komunikacja zapobiega wystąpieniu depresji i poczucia zagubienia w późniejszym wieku. Zadbanie o nią jest tym trudniejsze, gdy dziecko różni się od innych. Poznałam kiedyś chłopca, który nie tolerował agresji i z tego powodu był gnębiony w szkole, aż musiał z niej zrezygnować. Należał do grupy dzieci nowej generacji, był bardziej wrażliwy i uduchowiony, a nikt o tym nie wiedział. Nie można było zmusić go przemocy, to było wbrew jego naturze. Takich dzieci jest dużo więcej. Bardzo nam zależy, żeby i one poczuły się rozumiane i kochane. Jak działamy? Przeprowadzamy naukowe badania psychologiczne nad dziećmi nowej generacji i w ten sposób zbieramy rzetelną wiedzę na temat ich specyficznej natury, nowych wzorców zachowania i potrzeb. Zdobytą wiedzę przekazujemy następnie rodzicom, nauczycielom i wszystkim specjalistom, którzy mają do czynienia z tymi niezwykłymi dziećmi. Chłopak, o którym wspominałam wyżej, dzięki otrzymanej od nas informacji, został skierowany na kurs sztuk walki, gdzie nauczył się walczyć, nie robiąc nikomu krzywdy. Dzięki temu zyskał szacunek kolegów i mógł wrócić do szkoły. W jaki sposób można nam pomóc? Możesz wesprzeć nasz projekt finansowo. Badania przeprowadzamy w miejscu zamieszkania dzieci. Bierzemy pod uwagę jak najtańsze kwatery z możliwością domowego wyżywienia oraz dojazd do dziecka jak najtańszymi środkami lokomocji. Pieniądze są potrzebne także na zakup narzędzi badawczych (np. Test Inteligencji Wechslera, Test Osobowości Cattella) i opracowywanie zebranych danych. Liczy się każda złotówka. Możesz wybrać też nagrody - książki, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Szczególnie polecamy pierwszą taką pozycję na rynku wydawniczym - o spotkaniach z dziećmi nowej generacji w Polsce. Można nas wesprzeć również nie ponosząc kosztów poprzez opowiadanie o projekcie znajomym i udostępniając go na FB.

mg45nm-3e0f9de3.png

Po jednym z naszych wykładów o dzieciach Indygo podeszła do nas pani logopeda ze Śląska. Powiedziała, że zrozumiała, jak pomóc swoim małym pacjentom, którzy mając 3 latka jeszcze nie mówią. Ich intuicja jest tak rozwinięta, że swobodnie mogą korzystać z telepatii, czyli po prostu "wyczuwać" komunikaty innych.

Dlaczego przeprowadzamy akcję na Zrzutka.pl?

Fenomen dzieci nowej generacji w środowisku akademickim wciąż nie jest traktowany poważnie. Z tego powodu zdobycie grantów lub dotacji na realizację tego typu projektów tradycyjną drogą, czyli poprzez organizacje i centra naukowe, nie jest możliwe. Dlatego potrzebne jest nam Twoje wsparcie. Zwracamy się z prośbą do ludzi, którzy kochają dzieci i są gotowi porzucić stare schematy myślenia.

Może Twoje dziecko jest niesforne, uparte, bezkompromisowe, a przy tym niezwykle inteligentne i wrażliwe, i Ty nie wiesz, w jaki sposób do niego dotrzeć? A może Ty sam w przeszłości byłeś takim dzieckiem? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje dziecko lub Ty sam należycie do nowej generacji. Wesprzyj ten projekt -nowatorskie badania psychologiczne dzieci nowej generacji w Polsce- i stwórz sobie możliwość dotarcia do solidnej wiedzy. Każdy, kto będzie chciał i zaznaczy to przy wpłacie darowizny, otrzyma od nas materiały z wynikami badań (opis cech dzieci, wskazówki do właściwego postępowania z nimi itd.).


Kim jesteśmy?

Tatiana Jewsiejewa - jestem psycholożką z wykształcenia, pomysłodawczynią i jednocześnie realizatorką projektu o dzieciach nowej generacji. Nie oznacza to, że działam w pojedynkę. Mam sprawdzonych i zaufanych pomocników, a także wsparcie nauczycieli akademickich o nowatorskich poglądach na dwóch uczelniach wrocławskich. Od wielu lat współpracuję przy realizacji różnych projektów naukowych, w tym też zagranicznych. Działam również w stowarzyszeniu "Ścieżka serca", którego jestem założycielką. Obecnie, oprócz badań nad dziećmi nowej generacji, przygotowuję się do przeprowadzenia swojego autorskiego programu w szkołach średnich pt. "Wychowanie do szczęścia".

Cel naszych badań.

Sporo mówi się o dzieciach nowej generacji, z tym że jak do tej pory nie przeprowadzono żadnych badań naukowych i nie zebrano rzetelnej wiedzy na ich temat. Jakie to ma konsekwencje dla dzieci? Przede wszystkim brak zrozumienia ze strony otoczenia, konflikty, stres, choroby i zanikanie wyjątkowych darów. Dlatego chcemy to zmienić.

Zbieramy fundusze na dokończenie badań. Projekt trwa już rok. Przed nami kolejny i jeszcze więcej dzieci do obserwowania. Badania psychologiczne, jakie przeprowadzamy, są absolutnie bezpieczne, mają formę zabawy i sprawiają dużą frajdę dzieciom.

mg45nm-69f8d420.png

Jedno dziecko, które nazwałam Słoneczkiem, podchodziło do bardzo smutnych ludzi na ulicy i prawiło im komplementy. Uważało bowiem, że radość jest najważniejsza w życiu. Nie wszyscy to rozumieli. Dlatego Słoneczko było często karane i samo cierpiało.

Dlaczego warto przyłączyć się do akcji?

Z naszych obserwacji wynika, że ani rodzice ani nauczyciele nie są przygotowani do właściwego postępowania z dziećmi nowej generacji. Stąd niezwykle ważne jest, aby pogłębiać, a następnie popularyzować wiedzę na temat ich źródła odmienności, specyfiki metod uczenia się i przeżywanych przez nie trudności. Aby takie Słoneczko, o którym pisałam wyżej, mogło wyrażać siebie bez ograniczeń, spełniać swoje zadanie i zyskiwać akceptację innych.

Zjawisko dzieci nowej generacji możemy nazywać, jak chcemy. Ale jest ono realne i dzieje się tu i teraz. Gdybyś miał dostęp do wiedzy, którą wciąż posiadają nieliczni, dzięki czemu mógłbyś pomóc sobie, dziecku własnemu lub swoich znajomych, czy uznałbyś, że warto z tego skorzystać? Gdybyś zyskał czas i pieniądze (płacąc choćby 1 złotówkę), miał możliwość przeglądania unikalnych materiałów wygodnie u siebie w domu, czy stwierdziłbyś się, ża warto nas wesprzeć? Zatem jak, wchodzisz w to?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 60 zł i więcej
  Książka

  Shivam Rachana "Narodziny w nowym świetle. Lotosowy poród" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

  przewidywana dostawa: 30 października, 2017

  Wybieram
  Wpłać 100 zł i więcej
  Książka

  Christian Felber "Gospodarka dobra wspólnego" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

  rozwiń

  (pozostało 3 z 3)

  przewidywana dostawa: 30 października, 2017

  Wybieram
  Wpłać 150 zł i więcej
  Książka

  Ian Sinclar "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

  przewidywana dostawa: 30 października, 2017

  Wybieram
  Wpłać 250 zł i więcej
  Książka

  Tatiana Jewsiejewa "Kruche jak motyle, wielkie duchem. Dzieci nowej generacji w Polsce" z imienną dedykacją i autografem autorki

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

  przewidywana dostawa: 19 lutego, 2018

  Wybieram
  Wpłać 50 zł i więcej
  Książka

  Osho "Wychować nowe dziecko" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

  rozwiń

  wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

  przewidywana dostawa: 30 października, 2017

Wpłaty 30

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • ZG
  Zbigniew Gąsiorowski

  Powodzenia w prowadzeniu projektu, ponieważ pokładam wielkie nadzieje w dzieciach indygo w ratowaniu tego świata przed niszczącymi nasz świat siłami ciemności.

 • Katarzyna Szczepaniak

  Trzymam kciuki! Twoje badania są ważne i potrzebne dzieciom oraz ich rodzicom.

  • Tatiana Jewsiejewa

   Bardzo dziękuję Kasiu! Tak właśnie jest, te badania są bardzo ważne. Dzięki Twojemu wsparciu dodasz kolejnemu dziecku nadziei i pewności, że nie jest chore, tylko wręcz przeciwnie, jest posiadaczem wyjątkowych potrzeb, o które warto zadbać.

Nagrody / oferty

Wpłać 60 zł i więcej
Książka

Shivam Rachana "Narodziny w nowym świetle. Lotosowy poród" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

przewidywana dostawa: 30 października, 2017

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Książka

Christian Felber "Gospodarka dobra wspólnego" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

przewidywana dostawa: 30 października, 2017

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Książka

Ian Sinclar "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

przewidywana dostawa: 30 października, 2017

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Książka

Tatiana Jewsiejewa "Kruche jak motyle, wielkie duchem. Dzieci nowej generacji w Polsce" z imienną dedykacją i autografem autorki

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

przewidywana dostawa: 19 lutego, 2018

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Książka

Osho "Wychować nowe dziecko" z imienną dedykacją i przesłaniem od dziecka Indygo

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

przewidywana dostawa: 30 października, 2017

Nasi użytkownicy założyli

879 300 zrzutek

i zebrali

809 078 205 zł

A ty na co dziś zbierasz?