ASK Soli Deo - WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK Zakończona 11.10.2019r ID: mgdzt3

ASK Soli Deo - WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK

Zebrano 300 zł
z kwoty 10 000 zł

3 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

11
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbierzmy wspólnymi siłami środki niezbędne do stabilnego wejścia w nowy rok akademicki 2019-2020. Nowy rok akademicki to nowe wyzwania i jeszcze więcej wartościowych akcji ewangelizacyjnych w środowisku akademickim! Wesprzyj ASK Soli Deo - wesprzyj akademicką ewangelizację!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

W ramach naszej działalności realizujemy szereg ciekawych wydarzeń i projektów na największych uczelniach w Warszawie oraz w Poznaniu, a wkrótce także w Łodzi. Przykładowo, nasz najstarszy cykl konferencji o nazwie "Sympatia Miłość Małżeństwo" odbywa się nieprzerwanie od 1994 r. i dotyka ważnych kwestii relacji damsko-męskich, różnych rodzajów miłości oraz przyjaźni.

Organizacja kilkudziesięciu konferencji studenckich rocznie, dotyczących nauczania Kościoła Katolickiego, relacji międzyludzkich, życia w społeczeństwie, rozwijania własnej osobowości oraz prawidłowego i moralnego dążenia do sukcesu zawodowego i osobistego, pochłania nie tylko wiele naszej pracy - a działamy wyłącznie non profit (wolontaryjnie) - ale także wymaga zaangażowania konkretnych środków finansowych.

Ile kosztuje zorganizowanie jednego wydarzenia? W zależności od jego skali i formy może to być od 200 złotych do sum liczących nawet wiele tysięcy złotych. Jeśli pomnożyć te kwoty przez trzydzieści/czterdzieści wydarzeń i projektów katolickich, które organizujemy w ciągu roku akademickiego, to wyjdzie nam spora suma, którą musimy w jakiś sposób zorganizować. Ta zbiórka jest jedną z form wsparcia naszych działań.

Celem niniejszej zbiórki jest zebranie 10.000 zł na start w nowym roku akademickim 2019/2020. Taka suma zapewni nam stabilne funkcjonowanie w kolejnym roku ewangelizacyjnym.

JEŚLI ZALEŻY CI NA OBECNOŚCI GŁOSU KOŚCIOŁA - MŁODEGO KOŚCIOŁA - W ŚRODOWISKU AKADEMICKIM, TO NA PEWNO UDZIELISZ WSPARCIA NASZEJ INICJATYWIE!

Wszystkich naszych Darczyńców zachęcamy również do osobistego kontaktu pod adresem e-mail: [email protected]

+ DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I POLECAMY WAS W NASZYCH MODLITWACH +

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

100 zł
Paweł Łatacz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
100 zł
Marcin Mazurkiewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

MM
100 zł
Marcin Mazurkiewicz

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

372 927 zrzutek

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

11
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.