ASK Soli Deo - WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK 2020/2021 ID: mgdzt3

ASK Soli Deo - WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK 2020/2021 ID: mgdzt3

700 zł z 10 000 zł

7%

700 zł

700 zł

z 10 000 zł

30 dni

30 dni

do końca

11

11

wspierających
7%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbierzmy wspólnymi siłami środki niezbędne do stabilnego wejścia w nowy rok akademicki 2020-2021. Nowy rok akademicki to dla nas nowe wyzwania i jeszcze więcej wartościowych akcji ewangelizacyjnych w środowisku akademickim! Wesprzyj ASK Soli Deo - wesprzyj akademicką ewangelizację!

W ramach naszej działalności realizujemy szereg ciekawych wydarzeń i projektów na największych uczelniach w Warszawie oraz w Poznaniu. Przykładowo, nasz najstarszy cykl konferencji o nazwie "Sympatia Miłość Małżeństwo" odbywa się od 1994 r. i dotyka ważnych kwestii relacji damsko-męskich, różnych rodzajów miłości oraz przyjaźni.

Organizacja kilkudziesięciu konferencji studenckich rocznie, dotyczących nauczania Kościoła Katolickiego, relacji międzyludzkich, życia w społeczeństwie, rozwijania własnej osobowości oraz prawidłowego i moralnego dążenia do sukcesu zawodowego i osobistego, pochłania nie tylko wiele naszej pracy - a działamy wyłącznie non profit (wolontaryjnie) - ale także wymaga zaangażowania konkretnych środków finansowych.

Ile kosztuje zorganizowanie jednego wydarzenia? W zależności od jego skali i formy może to być od 200 złotych do sum liczących nawet wiele tysięcy złotych. Jeśli pomnożyć te kwoty przez trzydzieści/czterdzieści wydarzeń i projektów katolickich, które organizujemy w ciągu roku akademickiego, to wyjdzie nam spora suma, którą musimy w jakiś sposób zorganizować. Ta zbiórka jest jedną z form wsparcia naszych działań.

Celem niniejszej zbiórki jest zebranie 10.000 zł na start w nowym roku akademickim 2020/2021. Taka suma zapewni nam stabilne funkcjonowanie w kolejnym roku ewangelizacyjnym.

JEŚLI ZALEŻY CI NA OBECNOŚCI GŁOSU KOŚCIOŁA - MŁODEGO KOŚCIOŁA - W ŚRODOWISKU AKADEMICKIM, TO NA PEWNO UDZIELISZ WSPARCIA NASZEJ INICJATYWIE!

Wszystkich naszych Darczyńców zachęcamy również do osobistego kontaktu pod adresem e-mail: [email protected]

+ DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE I POLECAMY WAS W NASZYCH MODLITWACH +

Wpłacający11

 
Dane ukryte
65 zł
E
Elżbieta Wszeborowska
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
E
Elżbieta Wszeborowska
ukryta
Paweł Łatacz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MM
Marcin Mazurkiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

560 606 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?