id: mgp5rd

Pomoc poszkodowanemu motocykliście uczestniczącym w szokującym wypadku w Częstochowie

Pomoc poszkodowanemu motocykliście uczestniczącym w szokującym wypadku w Częstochowie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
36 475 zł 
z 20 000 zł
182%
zakończona 30.08.2019r
914 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

  • Moi Drodzy! Jestem Wam bardzo wdzięczny za każdą przekazaną złotówkę. Obecnie jestem rehabilitowany. Dziękuję wraz z rodziną za okazaną pomoc.
    Czytaj więcej
  • Kochani, dziękujemy za tak ogromny odzew z waszej strony ! Cel, do którego dążyliśmy został osiągnięty, jednak zbiórka dla Przemka trwa i zbieramy dalej !!! Stan Przemka dalej jest ciężki jednak pojawiło się światełko nadziei i radują się nasze serca ! Trzymajcie mocno kciuki ! :)
    Czytaj więcej
  • Wyprzedzając pytania i wątpliwości : Zbiórka została założona dziś o godzinie 14. Organizator zbiórki czeka na weryfikację przez portal. Zgodnie z regulaminem może to potrwać do 2 dni roboczych. Najpóźniej do wtorku status organizatora powinien się zmienić na zweryfikowany.
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nikt nie mógł przewidzieć, jak skończy się z pozoru zwykła przejażdżka ...

Dnia 7 maja 2019 roku około godziny 19 w Częstochowie, nasz kolega uległ strasznemu wypadkowi. Wracając motocyklem do domu, został potrącony przez samochód, który wtargnął na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Lekkomyślność kierowcy osobówki doprowadziła do tego, że Przemek został wyrzucony w powietrze i bezwładnie przeleciał kilkanaście metrów. Został przetransportowany do szpitala z bardzo ciężkimi obrażeniami i wprowadzono go w śpiączkę farmakologiczną. Jego stan jest bardzo poważny jednak mocno wierzymy, że uda mu się z tego wyjść !!!

Jest kochającym ojcem, mężem, synem. Wszyscy czekają na powrót Przemka do zdrowia.

Kochani, dziękujemy za tak ogromny odzew z waszej strony ! Cel, do którego dążyliśmy został osiągnięty, jednak zbiórka dla Przemka trwa i zbieramy dalej !!! Nie poddajemy się i walczymy tak jak Przemek. Jego stan dalej jest ciężki jednak pojawiło się światełko nadziei i radują się nasze serca ! Trzymajcie mocno kciuki ! :)

Rodzina Przemka jest bardzo wdzięczna za waszą pomoc !!!

AKTUALIZACJA

Stan Przemka został ustabilizowany. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo :) jednak czeka go długa i kosztowna rehabilitacja aby mógł wrócić do pełni sił.

KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE I BĘDZIE BARDZO POMOCNA.

Dziękujemy za wszystkie wpłaty i prosimy o dalszą pomoc.

Poniżej filmy obrazujące powagę sytuacji.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 914

preloader

Komentarze 118

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 251 zrzutek

i zebrali

810 593 381 zł

A ty na co dziś zbierasz?