Wpłacasz na

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Podziękowanie

10 zł i więcej

Podziękowanie na facebookowym profilu filmu (chyba, że zdecydujesz wesprzeć nas anonimowo)

wybrano 16 razy

Fotosy

25 zł i więcej

Fotosy wysłane na Twój adres mailowy + podziękowanie na facebookowym profilu filmu (chyba, że zdecydujesz wesprzeć nas anonimowo)

wybrano 6 razy

Link do cyfrowej wersji filmu

35 zł i więcej

Link do cyfrowej wersji filmu, dodatkowo podziękowanie na facebookowym profilu filmu (chyba, że zdecydujesz wesprzeć nas anonimowo) + fotosy wysłane na Twój adres mailowy

wybrano 29 razy

Video podziękowanie

50 zł i więcej

Video podziękowanie od reżysera filmu przesłane na Twój adres e-mail + link do cyfrowej wersji filmu

wybrano 15 razy

Film na DVD

75 zł i więcej

Film na DVD + fotosy wysłane na Twój adres mailowy (nagroda będzie dostarczona w miesiąc po premierze filmu)

wybrano 8 razy

Twoje nazwisko w napisach końcowych filmu

100 zł i więcej

Twoje nazwisko w napisach końcowych filmu (chyba, że zdecydujesz wesprzeć nas anonimowo) + film na DVD

wybrano 39 razy (pozostało 61 z 100)

Film na DVD z autografami

150 zł i więcej

Film na DVDz autografami twórców + fotosy wysłane na Twój adres mailowy (nagroda będzie dostarczona w miesiąc po premierze filmu)

wybrano 9 razy (pozostało 91 z 100)

Zaproszenie na premierę filmu

200 zł i więcej

Zaproszenie dla dwóch osób na uroczystą premierę filmu, która odbędzie się w jednym z warszawskich kin.

wybrano 22 razy (pozostało 78 z 100)

Kolacja z Konradem Szołajskim

500 zł i więcej

Kolacja z reżyserem filmu Konradem Szołajskim dla maksymalnie dwóch osób w jednej z warszawskich restauracji + film na DVD

wybrano 5 razy (pozostało 15 z 20)

przewidywana dostawa: 2 stycznia, 2020

Szczególne podziękowania

2000 zł i więcej

Logo Twojej firmy lub imię i nazwisko w napisach końcowych filmu w sekcji: szczególne podziękowania, na stronie internetowej oraz facebookowym profilu filmu, podwójne zaproszenie na uroczystą premierę filmu

(pozostało 10 z 10)

Mecenat filmu

5000 zł i więcej

Twoje imię i nazwisko lub logo twojej firmy w napisach filmu na planszy "mecenat", na stronie internetowej oraz facebookowym profilu filmu, 2 x podwójne zaproszenie na uroczystą premierę filmu

(pozostało 10 z 10)

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Przelew tradycyjny

Płatność cykliczna

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Możesz wybrać płatność comiesięczną, cotygodniową lub codzienną. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Aby dodać płatność cykliczną należy być zalogowanym. .

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

150 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.