id: mh8dnn

PianoDlaCantito - Zagraj z nami

PianoDlaCantito - Zagraj z nami

Nasi użytkownicy założyli 1 167 276 zrzutek i zebrali 1 214 603 116 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności15

 • Z całego serca dziękujemy za wsparcie naszej zrzutki #PianoDlaCantito, w której przekazaliście nam 4319 zł. Dziękujemy też za wsparcie nas 1% za zeszły rok kwotą 3065,10 zł. Całość przekażemy na zakup nowego instrumentu klawiszowego. Bez Waszej pomocy nie udałoby się zrealizować naszego marzenia. :) https://www.youtube.com/watch?v=ELsry-E2hHQ Zachęcamy do dalszego wspierania naszej fundacji poprzez Darowizny.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Grupa muzycznych świrów z Krakowa potrzebuje Waszej pomocy w zakupie instrumentu klawiszowego! Zbiórkę tę traktujemy jak kolejny koncert na naszej muzycznej drodze. Jak wiadomo, koncert bez publiczności to nie koncert, dlatego Was potrzebujemy! Bądźcie z nami, przekażcie jakąkolwiek kwotę, wspierajcie, słuchajcie, udostępniajcie, opowiadajcie o nas innym, a na pewno nie będziecie żałować.

Ale, że co jest grane?

Jako grupa szalonych pasjonatów muzyki od 11 lat koncertujemy bezpłatnie po całej Polsce, niosąc ludziom radość, miłość i dając swoją artystyczną duszę.

W 2012 roku założyliśmy Fundację, aby nasze działania mogły jeszcze szerzej dotrzeć do osób potrzebujących oraz aby łatwiejsze było pozyskiwanie na nie partnerów i środków. Każde z naszych muzycznych wydarzeń jest bezpłatne, jedynie w trakcie ich trwania prowadzona jest dobrowolna zbiórka publiczna na pokrycie kosztów organizacji.

Obecnie chcąc się nadal rozwijać i proponować ludziom muzyczne przeżycia na najwyższym, artystycznym poziomie potrzebujemy uzbierać pieniądze na nowy instrument klawiszowy.

Niestety na profesjonalne pianino, czy fortepian nie możemy sobie pozwolić, bo Jak byśmy z takim kolosem do was docierali ;), w planach jest uzbieranie pieniędzy na pianino cyfrowe.

Instrument taki musi charakteryzować się dobrym dźwiękiem oraz być do obsłużenia przez naszych muzyków, którzy, jako niewidomi, nie są wstanie skorzystać z wyświetlacza i dostępnych na nim funkcji.

Co w zamian?

Pewnie niewiele możemy, jednak dla każdego, kto zechce nas wspomóc chcielibyśmy dać to co mamy najcenniejsze, czyli naszą muzyczną wrażliwość i talent. Dlatego, gdy nasz nowy instrument, kupiony wspólnie z Wami, będzie już u nas zapraszamy wszystkich na wielki koncert kończący zbiórkę, a może nawet kilka koncertów ;).

YYY, ale zaraz, kim są ci ludzie?

Fundacja Cantito to żywioły, potocznie zwane przyjaciółmi, które łączy wspólna pasja i miłość – muzyka.

Monika Flaga

twórczyni tego bałaganu, inaczej mówiąc szefowa. Zaklinaczka wszelkiego rodzaju instrumentów. Gra na flecie, oboju, gitarze, a gdyby zaszła taka potrzeba – również na grzebieniu. Ponadto wie (i dzieli się tą wiedzą tajemną z resztą grupy), co zrobić, żeby ugotować smaczny obiad i nadal posiadać kuchnię w stanie nietkniętym.

AgnieszkaŁozińska

specjalistka od języków– na razie polskiego i angielskiego, ale wszystko przed nią. Do niej pozostali przychodzą, kiedy nie wiedzą, jak coś napisać, co aktualnie przeczytać albo jeśli strzyknie kogoś w plecach, ponieważ z wykształcenia jest masażystką.

Karol Radwan

pianista, a nawet fortepianista. Do elektronicznego instrumentu daje namówić się tylko dlatego, że nie ma siły taszczyć ze sobą prawdziwego, jednak kiedy dorobi się rydwanu, kto wie, co się wydarzy. Chętnie przyjmuje wszelkie muzyczne uwagi, ponieważ próbuje doścignąć swojego idola - Chopina.

Adrian Wyka

naczelny zawiadowca, informatyk, a ostatnio również basista. Wie co powiedzieć lub zrobić, żeby zdusić wewnętrzne nieporozumienia grupy, nim na dobre się zaczną. Nie ma pojęcia, dlaczego psują się wszelkie urządzenia elektroniczne, natomiast zawsze wie, jak je naprawić.

MateuszPopis

pseudonim zapał. Ma go tyle, że mógłby grać bez przerwy przez dwa dni i dwie noce, na perkusji, cajonie lub garnku, w zasadzie nie ma znaczenia. Później rozśmieszyłby resztę grupy, zaopatrzył w energię jakąś małą elektrownię i ewentualnie wtedy musiałby odpocząć kwadransik.

Po połączeniu wszystkich składników powstaje muzyczna mieszanka, która bez grania, śpiewania i spędzania razem czasu nie wyobraża sobie życia.

Więcej:

www.fundacjacantito.pl/

www.facebook.com/fundacjacantito

bit.ly/youtubefundacjacantito

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Cantito - 2 utwory w jakości MP3
Aby podziękować Ci za wsparcie naszej zrzutki, chcemy zaoferować coś, co potrafimy najlepiej, czyli naszą muzykę. Za wsparcie kwotą 10 zł otrzymasz 2 ...
10 zł
Zakończona
Inne
Cantito - 4 utwory w jakości MP3
Im większe wsparcie, tym więcej muzyki - tak to u nas muzyków działa. :) Za wsparcie kwotą 25 zł otrzymasz 4 utwory w formacie MP3. Osoby, które do te...
25 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Cantito w jakości bezstratnej + MP3
Za wsparcie nas kwotą 50 zł podziękowania powinny być wysokiej jakości, dlatego w tym wariancie 4 utwory otrzymasz nie tylko w wersji MP3, ale także w...
50 zł

Kupione 7

Zakończona

Wpłaty 51

 
Dane ukryte
50 zł
WP
Wiesław Paruch
100 zł
MK
Michał Kasperczak
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AM
Artur Mystkowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BC
Barbara Czerwińska
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków