Pomóż Arturowi pokonać nowotwór ID: mha6ej

Pomóż Arturowi pokonać nowotwór ID: mha6ej

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

46 378 zł z 50 000 zł

92%

46 378 zł

46 378 zł

z 50 000 zł

24 dni

24 dni

do końca

900

900

wspierających
92%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Artur ma zaledwie 8 lat i walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Choroba przerwała mu szczęśliwe dzieciństwo. Wszystko zaczęło się w połowie czerwca bieżącego roku od nudności i utrzymującej się gorączki. Pediatra zlecił pilne badania. Po otrzymaniu wyników krwi Artura skierowano na SOR katowickiego szpitala., gdzie zdiagnozowano mononukleozę zakaźną i wypisano z antybiotykiem oraz zaleceniem wykonania dalszych badań. Otrzymane wyniki badań nie były dobre, rozpoznano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Leczenie rozpoczęło się na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Chorzowie, ale ze względu na zamknięcie oddziału, chłopca przeniesiono do Zabrza. Aktualnie jest pacjentem zabrzańskiego Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej, gdzie przechodzi chemioterapię.

 

Artur jest uczniem drugiej klasy szkoły podstawowej, członkiem ZHP. Lubi sztuki walki oraz muzykę. Musiał zaprzestać nauki gry na pianinie i keyboardzie, jak również nie może trenować ulubionej Krav Magi. Marzy o podróży na afrykańskie safari, w przyszłości chciałby zostać pilotem.

 

Życie rodziny Artura od czasu jego choroby zupełnie się zmieniło. Dzień wypełniony jest troską o zapewnienie jak najlepszych warunków leczenia. Wszystko inne przestało mieć znaczenie. Onkologiczna rzeczywistość stała się ich codziennością. Najtrudniejsze są dni, kiedy po chemioterapii Artura wszystko boli, nie może jeść, jest osłabiony. Nie ma nic gorszego niż bezradne patrzenie na cierpienie własnego dziecka. Każdy dzień to walka o powrót do zdrowia oraz strach przed jutrem...

 

W imieniu najbliższych Artura zwracam się z prośbą o wsparcie. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację dziecka, a także będą stanowić olbrzymią pomoc dla jego rodziny. Za każda wpłatę serdecznie dziękujemy.

s553c7d8ed5be5ae.jpeg

Wpłacający900

 
Dane ukryte
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
15 zł
J
Joanna
40 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
S
Sylwia M.
15 zł
M
Małgosia Norek
10 zł
MN
Małgorzata Norek
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze76

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 058 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?