id: mhg9uj

Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (PITS-WAPNO-2017)

Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (PITS-WAPNO-2017)

Aktualności 5

 • Sobota 2 maja g. 12:49przygotowuję się do wypłacania pieniędzy. Na koncie 364 zł. Ponieważ był to eksperyment mający przetrzeć "nowe szlaki" a nie główne źródło funduszy. Uważam że poszło całkiem nieźle. Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM, którzy wpłacili :)
  Czytaj więcej
 • To miłe, gdy wpłacają ludzie z Wapna :) Dzisiaj trochę o tym napisałem na https://19pits.blogspot.com/2017/04/6-prosta-riposta.html :)
  Czytaj więcej
 • Inteligentni doceniają walory SZACHÓW! Wśród wspierających PITS zauważyłem dwóch absolwentów szkoły w Wapnie, których też kiedyś nauczyłem grać w szachy. Byli naprawdę dobrymi uczniami i wyszli na naprawdę dobrych ludzi :)
  Czytaj więcej
 • Informacja o zrzutce została umieszczona na stronie szkolnej z prośbą o reklamowanie. Przypominam, że wpłata nie musi być duża. Nawet 10 zł będzie cieszyć a gdy 10-u wpłaci po 10, to będzie już 100 :)
  Czytaj więcej
 • Wreszcie pierwsza wpłata (oprócz mojej). Dziękuję. Przypominam, że jest opcja aby wpłacać anonimowo i jest możliwość dogadania się w sprawie nagrody np. książki, zegara szachowego lub zdjęcia znanego szachisty z autografem albo kalendarza Lindnera ... albo
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy jest organizowany w Wapnie od 1999 r. Tradycyjnie jest rozgrywany 3 maja. Od kilku lat ma swój serwis internetowy obecnie https://19pits.blogspot.com Nagrody udawało się "załatwiać" dzięki znajomym i lokalnym sponsorom. Wolałbym, aby turniej był finansowany przez samych szachistów lub sympatyków (nie chcę "zabierać" pieniędzy innym potrzebującym). Przez wiele lat turniej był darmowy dla uczestników (chociaż były nagrody) obecnie wpisowe jest najniższe z możliwych wynosi tylko 10 zł ale dla niektórych szachistów i to jest problemem. Ponadto gra w Wapnie bardzo dużo juniorów. (oni też nie mają środków) Osobiście sędziuję ten turniej od początku i nie pobieram z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Właściwie, to co roku dopłacam nieźle do tego turnieju ale ... dorzuca się wielu DOBRYCH ludzi i tak powstaje coś z niczego :) Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o turnieju, to zajrzyj na podaną wcześniej stronę, tam są również linki do wcześniejszych edycji :)

Wpłacający 13

 
Dane ukryte
100 zł
EP
Ela Paprocka
50 zł
KG
Krzysztof Grabowski
50 zł
 
Dane ukryte
45 zł
KS
Krzysztof Szwon
30 zł
Mikołaj Łosiak
20 zł
 
Dane ukryte
19 zł
EA
Ewa Andruszkiewicz
10 zł
ZG
Zuzia Grewling
10 zł
ZG
Zuzia Grewling
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 215 zrzutek

i zebrali

377 867 151 zł

A ty na co dziś zbierasz?