Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (PITS-WAPNO-2017) Zakończona 03.05.2017r ID: mhg9uj

Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (PITS-WAPNO-2017)

Zebrano 364 zł
z kwoty 1 000 zł

36 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

28
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy jest organizowany w Wapnie od 1999 r. Tradycyjnie jest rozgrywany 3 maja. Od kilku lat ma swój serwis internetowy obecnie https://19pits.blogspot.com Nagrody udawało się "załatwiać" dzięki znajomym i lokalnym sponsorom. Wolałbym, aby turniej był finansowany przez samych szachistów lub sympatyków (nie chcę "zabierać" pieniędzy innym potrzebującym). Przez wiele lat turniej był darmowy dla uczestników (chociaż były nagrody) obecnie wpisowe jest najniższe z możliwych wynosi tylko 10 zł ale dla niektórych szachistów i to jest problemem. Ponadto gra w Wapnie bardzo dużo juniorów. (oni też nie mają środków) Osobiście sędziuję ten turniej od początku i nie pobieram z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Właściwie, to co roku dopłacam nieźle do tego turnieju ale ... dorzuca się wielu DOBRYCH ludzi i tak powstaje coś z niczego :) Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o turnieju, to zajrzyj na podaną wcześniej stronę, tam są również linki do wcześniejszych edycji :)

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)

We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

wtorek, 2 maja 2017 o 12:50

Sobota 2 maja g. 12:49przygotowuję się do wypłacania pieniędzy. Na koncie 364 zł. Ponieważ był to eksperyment mający przetrzeć "nowe szlaki" a nie główne źródło funduszy. Uważam że poszło całkiem nieźle. Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM, którzy wpłacili :)

czwartek, 27 kwietnia 2017 o 19:46

To miłe, gdy wpłacają ludzie z Wapna :) Dzisiaj trochę o tym napisałem na https://19pits.blogspot.com/2017/04/6-prosta-riposta.html :)

niedziela, 23 kwietnia 2017 o 17:42

Inteligentni doceniają walory SZACHÓW! Wśród wspierających PITS zauważyłem dwóch absolwentów szkoły w Wapnie, których też kiedyś nauczyłem grać w szachy. Byli naprawdę dobrymi uczniami i wyszli na naprawdę dobrych ludzi :)

wtorek, 18 kwietnia 2017 o 15:58

Informacja o zrzutce została umieszczona na stronie szkolnej z prośbą o reklamowanie. Przypominam, że wpłata nie musi być duża. Nawet 10 zł będzie cieszyć a gdy 10-u wpłaci po 10, to będzie już 100 :)

niedziela, 9 kwietnia 2017 o 21:28

Wreszcie pierwsza wpłata (oprócz mojej). Dziękuję. Przypominam, że jest opcja aby wpłacać anonimowo i jest możliwość dogadania się w sprawie nagrody np. książki, zegara szachowego lub zdjęcia znanego szachisty z autografem albo kalendarza Lindnera ... albo

Aby dodać komentarz lub

Mikołaj Łosiak

Powodzenia :)

Jacek Haja
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
EP
50 zł
Ela Paprocka
KG
50 zł
Krzysztof Grabowski
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
KS
30 zł
Krzysztof Szwon
20 zł
Mikołaj Łosiak
Dane ukryte
19 zł
Dane ukryte
EA
10 zł
Ewa Andruszkiewicz
ZG
10 zł
Zuzia Grewling
ZG
10 zł
Zuzia Grewling
EG
10 zł
edyta gaszyńska
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Jacek Haja
1 zł
Jacek Haja

Pierwsza wpłata

Jacek Haja
1 zł
Jacek Haja

Najwyższa wpłata

EP
50 zł
Ela Paprocka
Nasi użytkownicy założyli

334 853 zrzutki

Pomóż zebrać 1 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

28
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.