5000 km - Najdłuższy i najtrudniejszy bieg na świecie. Po raz pierwszy z Polakiem !!!! ID: mhshmn

5000 km - Najdłuższy i najtrudniejszy bieg na świecie. Po raz pierwszy z Polakiem !!!! ID: mhshmn

15 025 zł z 15 000 zł

100%

15 025 zł

15 025 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

10.07.2019r

247

247

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Niestety otrzymałem nie fajną informację od organizatora. Wielkie zamieszanie podczas zapisów i weryfikacji zawodników. Głównie ze względów finansowych organizator przesunął nasz start o 3 miesiące. Wszystko rozegra się podczas festiwalu biegowego w połowie stycznia. Dołączono nas do pozostałych grup biegowych. Więc przez pierwsze dni będziemy toczyć zmagania w dużym gronie ( ponad 200 osobowym ) Niestety przez tę decyzję wszystko stanęło na głowie. Cały to przygotowań runął. Musimy wszystko zweryfikować. Przepraszam Was za to zamieszanie. A na wielkie emocje przygotujcie się od połowy stycznia
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

W październiku tego roku odbędzie się 15 edycja Międzynarodowego Festiwalu Biegów Ultra w Atenach. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się rozegrać zawody na najdłuższym na świecie dystansie tj. 5 tyś. km. Będzie to debiut takiej imprezy na kontynencie europejskim. Podobnie i ja chciałbym zadebiutować i być pierwszym Polakiem, który stanie na starcie tego morderczego wyzwania. Organizatorzy ustalili limit czasowy na ukończenie tego biegu na 60 dni i nocy. Lecz nie tylko właściwe przygotowanie fizyczne do tego biegu będzie kluczem do sukcesu. Ogromną rolę odegra także praca całego zespołu serwisantów i przygotowanie logistyczne. Niestety tak duże wyzwanie sportowe to także wielkie koszty. Zgromadzenie odpowiedniego sprzętu na dwa miesiące biegu, przygotowanie bazy, grupy serwisantów, zaplecza medycznego, odżywek, suplementów i przygotowanie się na szereg zdarzeń losowych pochłania nie tylko mnóstwo czasu ale i funduszy. Dość wspomnieć, że suma wpisowego na ten bieg to aż 2300 euro. Udało mi się pozyskać wsparcie kilku życzliwych firm i w ten sposób uzbierałem połowę przyjętego budżetu. O pozostałą kwotę zmuszony jestem prosić Was moi przyjaciele. Jeżeli uznacie, iż warto zainwestować w mój projekt i że emocje, których dostarczy ten start warte są wsparcia to bardzo proszę o wpłaty.

Kilka słów o mnie i moich sukcesach biegowych.

Pochodzę z Radomia, ale od kilkunastu lat mieszkam w Warszawie. Przygodę z bieganiem zacząłem dopiero mając 36 lat. Lecz szybko okazało się że mam duże predyspozycje wytrzymałościowe. Należę do Polskiego Klubu 100+. Przebiegłem blisko 180 maratonów i biegów ultra

1. Wygrana na Festiwalu Biegów Ultra w Grecji na dystansie 1000 mil (14dni-20godz-2min-26sek)

2. 5 msc. w Biegu 10-dobowym w Nowym Jorku z wynikiem 1062 km

3. 3 msc. w Drużynowych Mistrzostwach Świata w Biegu 6-dobowym nad Balatonem (Węgry)

4. 2 msc. w nieoficjalnych Mistrzostwach Czech w Biegu 48h w Kladnie - 319 km

5. 3 msc, w Biegu 24h w Raichenbach (Niemcy)

6. Wygrana w cyklu biegów Warta Challenge Maraton (5 maratonów)

7. Obecnie posiadam 6 Rekordów Polski w biegach ultra : w biegu 6-dobowym, 10-dobowym, na 1000 km, 1000 mil, w biegu 24h na bieżni mechanicznej, w biegu na 100 mil na bieżni mechanicznej.

MÓJ SERWIS TEAM

W osiągnięciu celu będzie mnie wspierać mnóstwo ludzi. Lecz trzon ekipy będą tworzyły właśnie te osoby. Są to doświadczeni biegacze, a przede wszystkim bardzo dobrze mnie znają. Wiedzą dużo o zadaniu, które ich czeka i ufam, że razem osiągniemy upragnioną metę.

Natalia Tejchma

Kamil Werner

Edyta Wycech

Ola Mądzik

Monika Gańska-Karamon

Bieg na dystansie 5000 tyś km to ogromne wyzwanie. To 60 dni i nocy ciężkiej pracy całego zespołu podczas samych zawodów i miesiące dogrywania całej logistyki. Niestety wiąże się to z ogromnymi kosztami. Ale mam nadzieję że z Waszym wsparciem uda mi się w październiku stanąć na starcie tego wyjątkowego biegu.

Dziękując za wpłaty mogę zaproponować :

- za dowolną wpłatę - zaproszenie na spotkanie i rozmowę o przygotowaniach, treningu i samym biegu w Atenach.

- za wpłatę powyżej 50 zł - zdjęcie z biegu z podziękowaniem w formacie JPG.

- za wpłatę powyżej 100 zł - zdjęcie z biegu z autografem i pamiątkową naklejkę, przesłane pocztą

- za wpłatę powyżej 200 zł - pamiątkowy medal potwierdzający dołączenie do drużyny wsparcia i zdjęcie z biegu z podziękowaniem

- za wpłatę powyżej 500 zł - indywidualne "zającowanie" na dowolnym biegu w Polsce, pamiątkowy medal i zdjęcie z zawodów z podziękowaniem.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w realizacji tego projektu i za wszystkie wpłaty

Szczególne podziękowania kieruję do :

www.nessi-sport.com

www.inter-team.com.p

l

www.facebook.com/AltraRunningPolska

Wpłacający247

PR
Piotr Raszka
700 zł
AW
Agata Wojdalska-Śledzińska
653 zł
AS
Agnieszka Satola
500 zł
AK
Andrzej Karczewski
500 zł
MP
Mariusz Porębski
500 zł
HK
Hubert Kośla
400 zł
AT
Artur Tyszuk
300 zł
MR
Magdalena Ryndak
300 zł
DF
Dariusz Frąckiewicz
250 zł
MK
Michał Koziarski
222 zł
Zobacz więcej

Komentarze127

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

500 412 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?