id: mhvbrx

Rozwijam ogród przydomowy

Rozwijam ogród przydomowy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 641 zł 
z 1 000
164%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć!

Jestem Gosia i tworzę ogród przydomowy, w sieci i w rzeczywistości. Staram się łączyć dwie pasje naraz, pracę w ogrodzie i dzielenie się zdobytą wiedzą w internecie. 9 lat temu napisałam pierwszy post na moim blogu ogrodniczym Ogród przydomowy, a obecnie częściej możecie mnie zobaczyć na Instagramie, gdzie pokazuję jak uprawiam warzywa, kwiaty i owoce.


Od paru lat tworzę także organizer ogrodowy, z którego skorzystało jakieś 2 tysięcy osób. Z początku był do darmowego pobrania, ale z czasem zdałam sobie sprawę, że ludzie doceniają rzeczy jeśli muszą za coś zapłacić (niestety to prawda 😔). I tak oto w zeszłym roku pomogliście mi postawić wymarzoną szklarnię widoczną na zdjęciu.


W tym roku jest nieco inaczej. Organizer ogrodowy możesz otrzymać, wspierając mnie nawet złotówką. Co roku planer przechodzi małą renowację, lubię zawsze trochę go odświeżyć, choć jest już na tyle dopracowany, że nie musiałabym go zmieniać.


Zdobyte pieniądze z tej zrzutki chcę przeznaczyć na płyty chodnikowe, rośliny i inne rzeczy do ogrodu.


Dziękuję za każdą wpłatę i komentarze.


Udanego sezonu!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Organizer ogrodowy na sezon 2022

Organizer ogrodowy został zaprojektowany przeze mnie, ogrodnika, matkę, osobę wiecznie zajętą. Dlatego musi mi pomóc ogarnąć ilość zadań do wykonania w ogrodzie...

od 1 zł

Kupione 112

Zakończona

Wpłaty 133

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 249 zrzutek

i zebrali

837 877 811 zł

A ty na co dziś zbierasz?