id: 7dk8yj

Stworzenie filmu animowanego dla dzieci pt. "Milo Mechanik - Wóz Strażacki"

Stworzenie filmu animowanego dla dzieci pt. "Milo Mechanik - Wóz Strażacki"

Nasi użytkownicy założyli 1 189 118 zrzutek i zebrali 1 252 682 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Jesteśmy rodziną z Lublina która stworzyła niezależny polski film animowany dla przedszkolaków pt. "Milo Mechanik - Zepsuta Koparka”. Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu, możecie obejrzeć go za darmo na stronie www.milomechanik.pl.


Widzimy, że bardzo ciepło przyjęliście pierwszy odcinek przygód Milo Mechanika, co ogromnie nas cieszy. Waszym zaangażowaniem dajecie nam energię i wiarę w ten projekt i poczucie, że robimy coś wartościowego dla Waszych maluchów.


Mamy już ponad 7 mln odtworzeń na Youtube oraz niezliczoną ilość wiadomości od Was. Często pada w nich pytanie, gdzie możecie obejrzeć kolejne odcinki przygód Milo?


I w tym miejscu musimy się zatrzymać i przeprosić naszych fanów. Zapewne wielu z Was od premiery filmu zdążyło już wyrosnąć z Milo. Nasza ponad dwuletnia przerwa wynika z faktu, że szukaliśmy sposobu na sfinansowanie filmu z pomocą środków zewnętrznych gdyż pierwszy odcinek stworzyliśmy samodzielnie przy wykorzystaniu wyłącznie naszych prywatnych oszczędności. Z uwagi jednak, że koszt produkcji jednego odcinka jest spory, zaczęliśmy szukać innych sposobów na pozyskanie środków, w tym również publicznych, niestety wymagania formalno-finansowe są nie do udźwignięcia przez nasze małe domowe studio animacji.


Nie chcemy jednak porzucać naszego projektu, postanowiliśmy więc za waszą namową stworzyć akcję crowdfundingową z pomocą serwisu zrzutka.pl gdzie zbieramy środki, które pomogą nam stworzyć kolejne przygody naszego rezolutnego mechanika.


Kolejny odcinek będzie nosił roboczy tytuł “Wóz strażacki” i będzie opowiadał o strażaku Krzysiu który otrzymał wezwanie na niecodzienną akcję, ale niefortunnie podczas wyjazdu z remizy, okazało się, że pilnie trzeba wymienić klocki hamulcowe w jego wozie. Całe szczęście Krzysio ma numer do najlepszego mechanika w Majsterkowie! W odcinku nie zabraknie oczywiście sympatycznego małego zwierzaka który będzie miał swój duży udział w całej historii. Pojawią się również wątki edukacyjne, szczypta matematyki oraz przede wszystkim dzieci dowiedzą się jak działają hamulce.


A teraz liczby…


Zakładamy, że stworzenie kolejnego odcinka o wozie strażackim zajmie nam około 6 miesięcy intensywnych prac, przyjmując przy tym, że w tym czasie skupiamy się tylko i wyłącznie na Milo. Aby móc tego dokonać potrzebujemy 65 tyś zł co pozwoli nam utrzymać się przez okres realizacji projektu. Film będziemy chcieli zrealizować niezależnie od waszego wsparcia, ale na pewno wasza pomoc znacząco przyspieszy nasze prace.


Możliwe, że z waszą pomocą zdążymy zrealizować kolejny odcinek na gwiazdkę 2024 roku i w ten sposób możemy wspólnie z Wami dać wspaniały prezent wszystkim maluchom.


A jeśli uda nam się zebrać więcej niż zakładana kwota, nadwyżkę wykorzystamy do zrealizowania kolejnych odcinków które już mamy zaplanowane.


Przy okazji podczas realizacji filmu będziemy tworzyć materiały edukacyjne dla fanów Milo do wydrukowania na domowej drukarce, które będziecie mogli pobierać za darmo, niezależnie od tego, czy wesprzecie nasz projekt czy też nie.


Natomiast w mediach społecznościowych będziemy dzielić się postępami z prac nad filmem.


Wierzymy mocno, że razem z Wami możemy stworzyć coś wyjątkowego dla maluchów na całym świecie, coś co będzie służyło przyszłym pokoleniom przez lata!


Dołączcie do zrzutki i pomóżcie nam stworzyć kolejne odcinki przygód o Milo Mechaniku.


Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!


XhqqSrYpwUx5neR7.jpgB02DYHUujG9Klsbj.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 32

AS
Ania
50 zł
MJ
Martyna
10 zł
AG
Ania
5 zł
MG
Martyna Gawęda
4 zł
OP
Olga
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
MA
Marcin
100 zł
AJ
Anna
10 zł
AN
Andżelika
30 zł
JB
JBS
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!