id: mjgmkr

APARAT SŁUCHOWY,LEKI,REHABILITACJA

APARAT SŁUCHOWY,LEKI,REHABILITACJA

Nasi użytkownicy założyli 1 034 564 zrzutki i zebrali 1 100 717 470 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Dagmara i mam 37 lat. Najpiękniejszy czas młodości, jednak nie dla mnie... Choroba zabrała mi dosłownie wszystko, a moje życie zmieniło się o 180 stopni.


Usłyszałam diagnozę ostra białaczka szpikowa. Nie mogłam uwierzyć... Ja? Zdrowa, młoda, uprawiająca sport dziewczyna, której w końcu wydawało się, że zaczyna układać się w życiu... To przecież tylko ból gardła. Ani ja, ani moja rodzina nie mogliśmy uwierzyć w te słowa, jednak diagnoza nie pozostawiała złudzeń i trzeba było działać wyjątkowo szybko.

Niezliczone dawki bardzo mocnej chemioterapii, następnie przeszczep szpiku. A teraz ogromne powikłania, operacja okienka osierdziowego, utrata słuchu i masa dolegliwości, które uprzykrzają mi życie. Zaledwie w lutym tego roku byłam na OIOMie wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie - na szczęście nie sprawdziły się ich prognozy, a ja po raz 8 wygrałam życie.


Najważniejszy jest dla mnie teraz zakup dobrego aparatu słuchowego, żeby mieć kontakt ze światem zewnętrznym, móc słuchać ludzi, muzyki i śpiewu ptaków. Czuję się bardzo samotnie, zamknięta w tym moim wewnętrzym świecie ciszy.


Leczenie tej choroby wiąże się też niestety z dużymi kosztami. Z powodu ogromnych powikłań niestety jestem zmuszona otworzyć się na pomoc. Myślałam, że nie będę musiała tego robić, ale sama nie dam rady - leki poprzeszczepowe oraz rehabilitacja, bez której nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, to ogromny miesięczny koszt. A teraz jeszcze dochodzi zakup aparatu słuchowego...Dlatego zwracam się o jakiekolwiek wsparcie. Diagnoza mnie poraziła i nadal nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje, a powikłania odebrały mi wiarę. Jest to dla mnie ogromnym obciążeniem psychicznym.


Będę bardzo wdzięczna za udzielone jakiekolwiek wsparcie.


Dagmara

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 10

MR
Maciej Rajkowski
100 zł
 
Dane ukryte
32 zł
 
Dane ukryte
ukryta
SP
Sylwia Pepłowska
50 zł
AM
Anna Machera
150 zł
DJ
Damian Jędrzejczyk
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!