id: mm9zag

#RazemSilniejsi - Żużel dla Torunia!

#RazemSilniejsi - Żużel dla Torunia!

24 825 zł 
z 200 000 zł
12%
zakończona 31.08.2020r
95 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nadszedł ROK PRÓBY. Podwójnej próby dla naszego Klubu. Tylko razem jesteśmy w stanie uratować toruński żużel. Nie pozwólmy, by niewidzialny przeciwnik odebrał nam to, co wszyscy kochamy. #RazemSilniejsi 


Sezon 2020 miał być dla nas rokiem próby. Po historycznym spadku z żużlowej elity, chwilach dla nas wszystkich bardzo smutnych, zabraliśmy się ostro do pracy, aby najbliższy sezon był tylko jednoroczną przerwą, odbudowaniem naszej siły. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam wszystkim plany, a te były bardzo ambitne. Cała machina, która pomału się rozpędzała, została gwałtownie zatrzymana, a my wszyscy znaleźliśmy się w trudnym położeniu. Wiemy jednak, że nie tylko nam, zespołowi KS Toruń zależy na toruńskim Klubie, dlatego sezon 2020 traktujemy jako ROK podwójnej PRÓBY dla całego toruńskiego środowiska żużlowego. Żużel to nierozłączny element naszego miasta, bez którego większość mieszkańców Torunia nie wyobraża sobie sportowego życia. Razem możemy sprawić, że nasze piękne miasto nie zginie z żużlowej mapy Polski. Razem jesteśmy silniejsi. Pokażmy, że w Toruniu wszyscy #ŻyjeMyŻużlem!
Obecny stan pandemii i wprowadzone przez władze państwowe oraz służby sanitarne ograniczenia, na ten moment uniemożliwiają start rozgrywek z udziałem publiczności w ramach eWinner 1. Ligi żużlowej. Wiąże się to z ogromnymi stratami dla wszystkich Klubów startujących w żużlowych rozgrywkach. Istotą każdego sportu są KIBICE. Bez Was nie ma nas. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, ale nie zamierzamy się poddać.


Chcemy zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem! Mimo kryzysu gospodarczego, w którym się znaleźliśmy, podejmujemy rękawicę i robimy wszystko, aby nasza drużyna mogła wystartować w sezonie 2020 i wrócić do PGE Ekstraligi. Nie będziemy jednak ukrywać, że brak wpływów z biletów oraz ograniczenie wpłat naszych sponsorów i partnerów biznesowych stanowi dla nas dużą przeszkodę. Wspólnie możemy jednak wygrać ten wyścig, dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe. Zawsze #RazemSilniejsi!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 95

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MP
Maciej Piasecki
100 zł
SS
Sławek Surkont
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

753 632 zrzutki

i zebrali

544 600 663 zł

A ty na co dziś zbierasz?