id: mmcc8x

Obóz edukacyjny w Hiszpanii, otwarcie akademii im. Michała Sroczyńskiego.

Obóz edukacyjny w Hiszpanii, otwarcie akademii im. Michała Sroczyńskiego.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 181 304 zrzutki i zebrali 1 235 484 376 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Obóz edukacyjny z zakresu hiszpańskiego stylu życia oraz trening relaksu celem założenia własnej uczelni.

Hej kochani, gorąco zapraszam do wspracia mnie w szczytnym celu. Jestem inżynierem mechatroniki, niebawem magistrem mechaniki i budowy maszyn, ale zamiast budowania maszyn, chciałbym budować w Was dobry nastrój kształcąc Was w mojej akademii. Jako świeży produkt polskiego systemu oświaty, dostrzegam beznadzieję państwowych uczelni, jednak opracowałem na to receptę. Pragnę odwiedzić Hiszpanię i odbyć tam obóz edukacyjny z hiszpańskiego stylu życia. Codzienne treningi z zakresu relaksu, regeneracji i spania potrafią być naprawdę wyczerpujące dla organizmu. Dlatego wybieram się tam, aby opanować tę sztukę i uczyć się od najlepszych. Robię to dla Was, dla polskiego społeczeństwa. Chcę otworzyć własną uczelnię, która będzie absolutnym powiewem świeżości w Polsce i niewątpliwie wyzwoli wielu ludzi z kołchoźniczej mentalności PRLu. Obóz edukacyjny da mi wiedzę, którą będę mógł Wam przekazać, ze mną nauczycie się hiszpańskiego stylu życia, na waszych twarzach zagości permanentny uśmiech, a skóra nabierze gładkości sumeryjskiego adamaszka. W przeciwieństwie do wielu pracowników naukowych państwowych uczelni, przekazywana przeze mnie wiedza będzie poparta praktyką i doświadczeniem. Pragnę, aby studenci przychodzili na zajęcia zrelaksowani, witała ich muzyka, a na przerwach uzupełniali kalorie pysznym hiszpańskim jedzieniem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zachęcam do ośmielenia się i wsparcia moich idei.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

PS
Pan Stanisław Kluczniak z Warszawy (
10 zł
 
Dane ukryte
7 zł
BJ
Bolec
2 zł
 
Dane ukryte
1 zł
DB
Dawid Bobowski
1 zł
MJ
Michał Jaroch
1 zł

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • PS
  Pan Stanisław Kluczniak z Warszawy (

  Wspieram z całego serduszka!

  10 zł
 • DB
  Dawid Bobowski

  Mam nadzieję, że wpłacona kwota ułatwi mi przebrnąć przez proces rekrutacji. Bardzo mi zależy, by być adeptem Pańskiej akademii.

  1 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Gratuluję świetnego pomysłu, pozdrowienia z słonecznych Gliwic

  1 zł