Generalny Remont Studia i Sal prób po ZALANIU ID: mmwypu

Generalny Remont Studia i Sal prób po ZALANIU ID: mmwypu

4 448 zł z 150 000 zł

2%

4 448 zł

4 448 zł

z 150 000 zł

72 dni

72 dni

do końca

49

49

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć Wszystkim!


Dlaczego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie zbiórki?


Po zalaniu lokalu ubezpieczyciel odmówił nam wypłaty odszkodowania z tytułu zalania lokalu, złożyliśmy reklamację do wydanej decyzji, jednak ubezpieczyciel podtrzymał swoje stanowisko – odszkodowanie nie zostanie wypłacone.


Studio Zyrtych Media jest obecne na mapie Warszawy od 2014 roku, od ponad 6 lat jesteśmy

z Wami i dla Was, razem z Wami pracujemy nad mnóstwem fajnych projektów, tworzymy

i rozwijamy się. Wkładamy dużo serca i ogrom czasu, abyście czuli się u nas dobrze i mieli fajne miejsce do ćwiczeń nauki i pracy. Przeszliśmy już trochę ciężkich chwil (nie oszukujmy się, nie jest łatwo utrzymać się „na wodzie” w tej branży), rok 2020 okazał się dla nas bardzo ciężki.


W pierwszej połowie roku pojawił się koronawirus, zaskakując chyba wszystkich. Zarówno tych dużych przedsiębiorców, jak i tych mniejszych, we wszystkich branżach – udało nam się przetrwać finansowo ten najtrudniejszy czas związany z COVIDem – mimo, że udało się skorzystać ze wsparcia dla przedsiębiorców okres ten pochłonął fundusze, które planowaliśmy przeznaczyć m. in. na inwestycje w sprzęt do sal i ich modernizacje. Kiedy wydawało się, że wszystko zaczyna się prostować, Studio wróciło do pracy, pełni energii i zaangażowania zadbaliśmy o to żeby nasi Klienci w bezpiecznych warunkach mogli znowu korzystać z sal prób, udzielać lekcji i nagrywać.


Niestety 29.06.2020 r. podczas jednej z potężniejszych nawałnic pogodowych Warszawy, Studio zostało zalane przez wodę z której odprowadzeniem nie poradziły sobie odpływy kanalizacyjne miasta. Woda dostała się do Studia przez studzienki retencyjne i kanalizacyjne, niesprawne zasuwy burzowe oraz toalety. Zalało wszystkie pomieszczenia na ok. 10 – 15 cm – przez co po raz drugi w tym roku musieliśmy zamknąć Studio


Nie tracąc pogody ducha, zmobilizowaliśmy się i w dość krótkim czasie usunęliśmy własnymi siłami i resztą pieniędzy część skutków zalania, w znacznym stopniu osuszyliśmy lokal tak, aby móc znowu działać. Aktualnie Studio wymaga pilnego remontu który jest spowodowany zalaniem, sale wymagają rozebrania ich do zera, np. podłogi, które były podwyższane wymagają wymiany belek amortyzujących całość studia (mimo kosztownego osuszenia, nie da się ich już uratować). Długo by pisać, więc jednym zdaniem: ogrom pracy i nakładów finansowych przed nami by to miejsce przetrwało.


Dlatego pozostaje odpowiedzieć nam na pytanie: Na co zostaną przeznaczone zebranie fundusze? Otóż:


  • wymianę legarów w podłodze i amortyzatorów pod nimi
  • wymianę płyt OSB na podłogach jak również ścianach jak i elementów konstrukcyjnych
  • wymianę wełny w podłodze
  • wymianę izolacji oraz adaptacji akustycznej ścian i sufitów
  • wymianę części instalacji elektrycznej i sygnałowej (też zostały zalane ponieważ „idą” w podłodze)
  • naprawa bądź wymiana sprzętu, który uległ uszkodzeniu poprzez zalanie bądź stanie w wilgoci jak np. pianino z którego korzystacie w sali indywidualnej I, a z którym my jesteśmy związani emocjonalnie (pamiątka rodzinna po babci, którą część z Was pewnie też kojarzy), poprzez stanie w wilgoci wymaga kosztownej renowacji
  • wykonanie hydro-izolacji zachodniej ściany fundamentowej w budynku w którym znajduje się Studio tak by przestało nas dodatkowo zalewać przy każdym większym deszczu – odkąd mamy porę „deszczową”.


Na obecną chwilę, żebyśmy mogli poradzić sobie finansowo ze skutkami zalania jest wsparcie

z Waszej strony i stąd pomysł ze zbiórką. Wierzymy, że wielu osobą podobnie jak nam zależy na tym miejscu, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc – pamiętajcie, że nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas na wagę złota i szczerze docenimy każdą wpłaconą złotówkę.


Trzymajcie się!

Wpłacający49

M
Mixer
500 zł
K
Krzys
450 zł
JW
Jerzy Woźniak
400 zł
OR
Olga Rusin
200 zł
AW
Albert Wiatr
200 zł
AS
Albert Sienkiewicz
180 zł
J
Jarek
150 zł
MB
Mariusz Burkiewicz
106 zł
 
Dane ukryte
100 zł
DB
Do budy szmato!
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 139 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?