id: mn9jr9

Nowa płyta Satellite

Nowa płyta Satellite

Nasi użytkownicy założyli 1 180 949 zrzutek i zebrali 1 234 985 957 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, tu Wojtek Szadkowski - kompozytor, autor tekstów, aranżer, producent, multiinstrumentalista (Collage, Satellite i mnóstwo innej muzyki). Postaniowiłem dołączyć do grona artystów którzy skorzystali z dobrodziejstwa crowdfunding i założyć zrzutkę na nagranie kolejnej płyty Satellite.

Będzie nosiła tytuł "Fishing Silver Sparkles From The Starlight".


Ponieważ jestem chronicznym i nieuleczlnym perfekcjonistą, realizacja moich wizji wymaga określonej ilości czasu w studio. Dlaczego? Chodzi o jakość. Więc w moim przypadku tego czasu im więcej tym lepiej. A to generuje określone koszty. Pewnie nie raz zdarza wam się zapytać - dlaczego polska płyta brzmi często gorzej niż ta zachodnia. Chodzi o pieniądze przekładające się na dobre studio, na znakomitych realizatorów. Bardzo chciałbym wreszcie, zrealizować płytę na światowym poziomie i nie czuć ograniczeń z jakimi, głównie przez niewystarczjący budżet, musiałem się zmagać w przeszłości przy pracy nad poprzednimi albumami, co skutkowało rezygnacją z niektórych pomysłów i rzutowało na jakość pracy oraz samego jej rezultatu. Zawsze musiałem isć na daleko idące kompromisy czego w muzyce nienawidzę. Teraz, tworząc kolejna płytę Satellite, chciałbym poczuć ten komfort tworzenia i pracować nad albumem na własnych warunkach. Poszukać odpowiedniego miejsca, ktore nastrojem odpowiadałoby powstającej muzyce, inspirowałoby muzyków do tworzenia. Bo miejsce, jego nastrój ma ogromny wplyw na kreację i detale które współtworzą w danej chwili dzieło.


Żeby spełnić swoje marzenie i stworzyć płytę z której produkcji będe po raz pierwszy zadowolony, która będzie godna Waszych uszu, potrzebna mi jest dziś Wasza pomoc. Jestem obecnie na etapie preselekcji nowego materiału, utworów które następnie będę aranżoawł oraz nagrywał i miksował.


Jeśli ten projekt, dzięki Wam się powiedzie, to pomysłów mam dużo. W kolejce już następny Satellite - bardzo koncepcyjna płyta i mnóstwo innej muzyki którą nieustannie komponuję i którą chciałbym się z Wami dzielić.

Więc ten projekt potrzebuje waszego wsparcia finasowego, na gaże dla muzyków, na wynajęcie studia, na nagranie wszystkich partii wokali i instrumentalnych, na mix i mastering, projekt okładki etc... czyli wszystkich niezbędnych elementów które skałdają się na produkcję każdej płyty.


Chciałbym też zaprosić do współpracy gości, być może znanych wam wszystkim a oni nie zawsze chcą lub mogą uczestniczyć non profit.


Reasumując mam wspaniałe kompzycje. Chciałbym, żeby zabrzmiały tak jak ja to sobie wymarzyłem a myslę, że Wy również tego byście chcieli. Spełnijmy więc nasze wspólne marzenia.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
PAKIET NAGRÓD NR 1
1.      Płyta z autografem i dedykacją 2.      Spersonalizowany film z podziękowaniem Jeśli wpłacisz 70 zł i więcej – otrzymasz płytę z moim ...
70 zł

Kupione 10

Elektronika i muzyka • Muzyka
PAKIET NAGRÓD NR 2
1. Płyta z autografem i dedykacją (przedpremerowo)2. Spersonalizowany film z podziękowaniem3. Imienne podziękowanie wydrukowane w książeczce do płyty4...
150 zł

Kupione 22

Elektronika i muzyka • Muzyka
PAKIET NAGRÓD NR 3
1. Płyta z autografem i dedykacją (przedpremerowo)2. Spersonalizowany film z podziękowaniem3. Imienne podziękowanie wydrukowane w książeczce do płyty4...
1000 zł

Kupione 1

Elektronika i muzyka • Muzyka
PAKIET NAGRÓD NR 4
1. Otrzymasz tytuł mecenasa płyty. 2. UWAGA! Wezmiesz udział w nagraniu plyty – twój glos (wokal, fragment rozmowy lub gra na instrumecie - zostanie u...
5000 zł

Wpłaty 38

IK
Iza Kartkowska
ukryta
ML
Maciek Lewandowski
ukryta
AC
UltraAnia
ukryta
RC
Robert
ukryta
AL
Ala
ukryta
RP
RYSIEK PUCIATO
ukryta
MS
Marcin Stasiak
ukryta
PR
Piotr Rojewski
ukryta
TD
Tomasz Dudkowski
ukryta
ZR
Zbigniew Rogula
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków