Wspieramy człuchowskich ratowników. ID: mnt3ux

Wspieramy człuchowskich ratowników. ID: mnt3ux

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

28 764 zł z 20 000 zł

143%

28 764 zł

28 764 zł

z 20 000 zł

169 dni

169 dni

do końca

301

301

wspierających
143%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dezynfekcja, ochrona osobista, sprzęt ratujący życie pacjentów w czasie epidemii - to główne potrzeby jakie na dzień dzisiejszy wykazuje nasza stacja pogotowia ratunkowego.


Niestety, w dobie epidemii koronawirusa, każdy z nas ma świadomość zagrożenia z jakim my ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze, diagności laboratoryjni, opiekunowie oraz pozostały personel medyczny i niemedyczny mamy kontakt na co dzień. Walczymy dla naszych pacjentów każdego dnia o zdrowie i życie, jednocześnie uważając na kontakt z koronawirusem. Część z nas boi się tak samo jak każdy obywatel, ale to my musimy zmierzyć się z nim w bezpośredniej walce. Uważamy, że strach jest potrzebny, aby walczyć z rozprzestrzenianiem się wirusa, lecz nie jest on pożądany w naszej pracy. Niestety w obecnej chwili każdy pacjent, z jakim mamy kontakt, może być potencjalnym źródłem zakażenia. Tryb pracy szpitali, pogotowia, przychodni, gabinetów dentystycznych musiał się zmienić, co można zauważyć w każdym miejscu w Polsce. Doszło do momentu, w którym wchodząc do Waszych domów, nie mamy pewności, czy wrócimy do naszych domów. Wynika to z braku odpowiednich ilości środków ochrony osobistej, w tym masek i półmasek filtrujących, przyłbic, maseczek ochronnych jednorazowego użytku, kombinezonów ochronnych, okularów ochronnych, nie wspominając o sprzęcie bardziej zaawansowanym, jak maszyna do dezynfekcji ambulansu, pomieszczeń szpitalnych, zaawansowanego sprzętu medycznego do prowadzenia i wspomagania resuscytacji, która w obecnej pandemii wymaga zmian.


Do tej pory naszej pomocy potrzebowali pacjenci, dzisiaj to my apelujemy o pomoc. Wszelkie sprzęty, czy też pomoc finansowa, która umożliwi nam zakup sprzętu ochrony osobistej oraz sprzętu medycznego będzie zapewniała nam jako personelowi medycznemu ochronę osobistą i bezpieczny powrót do domów, ale służyć będzie Wam jako potencjalnym pacjentom.


Bądźmy ponad podziałami, nie wykorzystujmy obecnej sytuacji do walk, ani kłótni. Pokażmy, że życie i zdrowie nasze i innych jest najważniejsze!


Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer :

505 401 578- Marek Zaremba

Koordynator Ratownictwa Medycznego w Człuchowie.  

Wpłacający301

 
Dane ukryte
25 zł
CS
Człuchowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi
450 zł
S
Stanley
ukryta
EL
Ewa Laskowska
25 zł
A
Adam
100 zł
ŁD
Łukasz Drejarz
100 zł
W
Weronika Grobel
ukryta
A
Asia
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 200 zł
Zobacz więcej

Komentarze18

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

524 679 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?