id: vzfbt8

MOTOR LUBLIN - KOLEJNY ZAWODNIK MOŻE WJECHAĆ DO STOLICY ŻUŻLOWEGO MISTRZA POLSKI !!!

MOTOR LUBLIN - KOLEJNY ZAWODNIK MOŻE WJECHAĆ DO STOLICY ŻUŻLOWEGO MISTRZA POLSKI !!!

Nasi użytkownicy założyli 1 038 055 zrzutek i zebrali 1 109 190 621 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8

 • llzVv4qPrV5eJ3rl.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Cześć!


KOLEJNY ZAWODNIK MOŻE WJECHAĆ DO STOLICY MISTRZA POLSKI !!!


Jesteśmy tutaj, aby zaprosić Cię do wspaniałej inicjatywy, która z pewnością ożywi serca kibiców żużla oraz mieszkańców Lublina. Pragniemy zebrać fundusze na stworzenie rzeźby koziołka na motorze o imponującej naturalnej skali 1:1, która będzie dumnie górować przy stadionie żużlowym na Alejach Zygmuntowskich w Lublinie.


Ten unikalny pomysł powstał z miłości do żużla i pragnienia upamiętnienia tego sportu, który tak mocno wpisał się w historię Lublina. Rzeźba koziołka na motorze będzie nie tylko hołdem dla żużlowych bohaterów, ale również symbolem siły, pasji i determinacji, które cechują zarówno zawodników, jak i nasze miasto.


Przez lata żużel stał się nieodłączną częścią życia Lublina. Dzięki tej dyscyplinie sportowej, wielu ludzi znalazło wspólną pasję, a stadion żużlowy na Alejach Zygmuntowskich stał się miejscem, gdzie emocje splatają się z radością i duchem wspólnoty. Nasza rzeźba będzie wyrazem wdzięczności dla tych, którzy przez lata oddawali serce żużlowi i przyczynili się do jego rozwoju w naszym mieście.


Aby ten projekt stał się rzeczywistością, potrzebujemy Twojego wsparcia. Twoja hojność pozwoli nam sfinansować materiały, wykonanie i montaż rzeźby, aby mogła dumnie stanąć na swoim miejscu, obok stadionu żużlowego. Twoja darowizna nie tylko pomoże nam zrealizować ten piękny projekt, ale również pokaże, jak silna jest nasza społeczność żużlowa i jak mocno jesteśmy zjednoczeni. Wszelkie pozwolenia i decyzje już mamy ale sama rzeźba jest bardzo kosztowna, dlatego bardzo doceniamy wszelkie wsparcie, które możemy otrzymać. Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za każdą pomoc.


Rzeźba koziołka na motorze stanie się nie tylko wizytówką żużla w Lublinie, ale także miejscem, gdzie każdy mieszkaniec i każdy fan tej dyscypliny będzie mógł się zatrzymać, zrobić sobie zdjęcie i jednocześnie oddać hołd żużlowi. Będzie to przestrzeń, w której historia spotka się z przyszłością, a nasze wspólne pasje staną się nieśmiertelne. Odsłonięcie rzeźby zaplanowane jest w dniu rozpoczęcia sezonu 2024 i pierwszego meczu naszej drużyny lubelskiej. Będzie to doskonała okazja, aby zarówno fani, jak i społeczność lokalna mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Dołącz do naszej zrzutki na portalu zrzutka.pl i pomóż nam spełnić to marzenie. Razem możemy uczynić Lublin jeszcze bardziej wyjątkowym miejscem dla kibiców żużla i wszystkich mieszkańców. Dziękujemy za Twoje wsparcie!


Sportowe pozdrowienia,

Zespół Inicjatywy Rzeźby Koziołka na Motorze w Lublinie

Czytaj dalej artykuł w linku- lublin24.pl

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

 
Dane ukryte
5 zł
GK
Szopen
15 zł
KD
Andrzej gaba
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LK
Norbert
50 zł
PT
PT1
20 zł
TK
Tomek Kuś
ukryta
MR
Biuro Rachunkowe IN PLUS
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków