bieżnia ID: mppuwc

bieżnia ID: mppuwc

181 zł z 4 500 zł

4%

181 zł

181 zł

z 4 500 zł

zakończona

zakończona

25.05.2020r

6

6

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam! Mam na imię Antoni. Jeżeli to czytasz, to znaczy, że chcesz wiedzieć dlaczego akurat w takim momencie zbieram na bieżnie....

Jestem zawodnikiem, biegaczem średnio i długodystansowym. Od dawna miałem w planie zbierać na tego rodzaju sprzęt. Jednak dopiero teraz, kiedy mam znacznie ograniczone możliwości normalnego, codziennego treningu - jest mi on szczególnie potrzebny. Wiem, że bieżnia nie jest tanim wyborem, a zwłaszcza półprofesjonalna ( która bardziej przypomina wielkie sprzęty z miejskich siłowni niż małą domową mieszczącą się w każdym kącie), ale taka właśnie jest mi potrzebna. Wykonuję codziennie intensywne treningi- w czasach przed koronawirusem- najczęściej na obiektach Zawiszy, ale teraz to niemożliwe! Moje prędkości startowe to trochę ponad 20-22km/h, dlatego potrzebna mi bieżnia o min. takich parametrach właśnie. Pomyślałem wiec o zrzutce. Potrzeba mi około 4500zł. To nie wystarczy na profesjonalną bieżnię, ale mam w zapasie fundusze, m.in. zdobyte w plebiscycie Gazety Pomorskiej na Najlepszego Sportowca Juniora roku 2019. Gdybyście wsparli moja zrzutkę, będę mógł pozwolić sobie na zakup dobrego sprzętu i na powrót do w miarę normalnych treningów. Proszę Was o wsparcie, ponieważ jestem niepełnoletni (dopiero w lipcu skończę 16 lat), nie moge sam zapracować na taki sprzęt (zwłaszcza teraz gdy męczy nas wszystkich koronawirus).

Nie lubie się chwalić, ale dla uwiarygodnienia zbiórki, chcę powiedzieć Wam, że posiadam różne medale mistrzostw wojewódzkich, międzywojewódzkich oraz jestem trzykrotnym finalistą Mistrzostw Polski (trenuję od 3 lat).

Moje osiągnięcia i wyniki można zobaczyć pod linkiem: https://domtel-sport.pl/statystykaLA/personal.php?page=profile&nr_zaw=105506&%3Cr=1

Sama bieżnia jest jeszcze do ustalenia (aktualnie chiałbym kupić model na zdjęciu, natomiast w końcowej fazie zakupu mogę zdecydować się na inną), ponieważ domyslam się, że wesprą mnie moi starsi, bardziej doświadczeni koledzy, wierzę, że pomogą mi również w doborze odpowiedniego sprzętu. 

Chętnie przyjmę również taką pomoc! 

Bardzo na Was liczę!!!

Antek


Wpłacający6

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
J
Justyna
20 zł
A
Ania
10 zł
JG
Jakub G
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Moja symboliczna cegiełka na zakup profesjonalnej bieżni. Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

555 689 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?