id: mr5njn

III Festiwal dla Życia oraz XII Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku

III Festiwal dla Życia oraz XII Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku

Nasi użytkownicy założyli 1 145 361 zrzutek i zebrali 1 192 103 846 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przed nami XII edycja Marszu dla Życia i Rodziny oraz III edycja Festiwalu dla Życia, które odbędą się 16 czerwca 2024 w Gdańsku. Organizując te wydarzenia realizujemy naszą misję, którą jest troska o ochronę wartości ludzkiego życia.


Każde życie jest cudem i prawdziwym darem. 


Zgromadzone podczas zbiórki środki przeznaczymy na organizację wydarzenia, podczas którego wszyscy wspólnie będziemy mogli okazać swoje wsparcie dla życia i rodziny. 

 

Na co zbiórka?

W tym roku pragniemy zrealizować m.in.: Festiwal w centralnej części miasta, scenę, nagłośnienie, ekrany LED z realizacją filmową, namioty, ochronę, zabezpieczenie medyczne, atrakcje dla najmłodszych, koncerty (zespoły, sprzęt do nagłośnienia) oraz strefy.

 k3QZ0IwdkmquHIAO.jpg

bqMGsp29MYsHg9Hu.jpg


Ile potrzebujemy pieniędzy?

Organizacja takiego wydarzenia wiąże się ze sporą ilością pieniędzy. Zakładamy trzy opcje poziomu realizacji Festiwalu. W zależności od ilości zebranych środków uda się nam zrealizować FDŻ2024. Szczegółowy zakres każdego progu realizacji znajduje się na stronie festiwaldlazycia.pl w zakładce Festiwal 2024.

 

ugLUIjhxGzJ7ESiR.jpg


Każdy próg ma specjalne imię: 

I próg – Jonasz

Pierwszy próg to 150.000 zł. W ramach tej kwoty zapłacimy za małą scenę, nagłośnienie, jeden ekran ledowy z realizacją na żywo, namioty dla wspólnot, ochronę, zabezpieczenie medyczne, małą strefę rodzinną, strefę gastronomiczną, gadżety i akcydensy, koncert dwóch zespołów religijnych, meleksy na marsz dla życia oraz nagłośnienie. 

 

II próg – Izajasz

Drugi próg to 300.000 zł. W ramach tej kwoty zapłacimy za dużą scenę, nagłośnienie, dwa ekrany ledowe z realizacją na żywo, namioty dla wspólnot, STREFĘ INSPIRACJI – AREOPAG, ochronę, zabezpieczenie medyczne, małą strefę rodzinną, koncert dwóch zespołów religijnych oraz jeden popowy, autokar dwupiętrowy.

 

III próg – Jan Chrzciciel 

Trzeci próg to 500.000 zł. W ramach tej kwoty zapłacimy za dużą scenę, nagłośnienie, dwa ekran ledowy z realizacją na żywo, namioty dla wspólnot, STREFĘ INSPIRACJI – AREOPAG, ochronę, zabezpieczenie medyczne, DUŻĄ strefę rodzinną, koncert dwóch zespołów religijnych oraz dwóch zespołów popowych, autokar dwupiętrowy jeżdżący po całym mieście z ewangelizatorami, transmisję całego wydarzenia online.

 

Naszym marzeniem byłoby zrobić Festiwal na maksa, tak jak żył Jan Chrzciciel!

OLmUwPfQX5E4bKzl.jpg1S4CYu3Xc6p6vDb4.jpg

TkilQrqfmH0tE80p.jpgPragniemy, aby nowym elementem Festiwalu była Strefa Inspiracji, w ramach której zaprosimy wyjątkowych mówców, którzy będą mieli okazję na powiedzenie kilku słów zmieniających Twoje życie! Następnie będzie można z nimi podyskutować zadając pytania.


Ważną częścią Festiwalu będzie też modlitwa. Modlitwę za miasto i uwielbienie poprowadzą Mocni w Duchu.

W ramach Festiwalu będą wyznaczone specjalne strefy. Na grafice przedstawiona jest część z nich.


FN9U4X7Up242uULV.jpg 

Jeśli nie możesz zaangażować się we wsparcie finansowe Festiwalu, stań się jego duchową częścią. Wesprzyj nas modlitwą lub stań się naszym Ambasadorem – o tym, jak to zrobić dowiesz się ze strony festiwaldlazycia.pl, zakładka Festiwal 2024.

 

Dziś w sposób szczególny wartość życia i rodziny jest zagrożona. Jesteśmy osobami, dla których te wartości są najważniejsze. To, co obserwujemy budzi w nas smutek i niezgodę. Nie możemy pozwolić na laicyzację polskiego społeczeństwa oraz atak w fundamentalne wartości. Wiele inicjatyw wypływało i wypływa z Gdańska, dziś znowu jest ku temu okazja. Prosimy o modlitwę.

 

„Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!”


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 32

ŻO
Żywilla Okła
50 zł
JB
Julian bober
20 zł
 
Dane ukryte
3 123,40 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AJ
Agnieszka Januszewska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BM
BEATA Marko
100 zł
AS
50 zł
DK
Dawid Kijewski
1 000 zł
KJ
Krzysztof Józefko
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!