id: mr5pym

Ratunek dla Stanislawa

Ratunek dla Stanislawa

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
26 413 zł z 25 000 zł
105%
zakończona 14.04.2021r
356 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

M jak miłość, Ranczo, Ojciec Mateusz, Alternatywy 4 czy Plebania to jedne z najbardziej rozpoznawalnych seriali w Polsce. W każdym z nich, jak i wielu innych, mozna było oglądać mojego męża - Stanisława Pąka. Przez lata pracował w teatrze i grał jako aktor drugoplanowy w filmach takich jak Pitbull, Karate po polsku czy Miś.

 

Od dłuższego czasu mąż zmaga się z nowotworem. W 2016 roku zdiagnozowano u niego raka prostaty, który z czasem rozprzestrzenił się na układ kostny. Kilka tygodni temu przechodził radioterapię, która w wyniku powikłań i komplikacji musiała zostać przerwana. W chwili obecnej jedyną szansą dla mojego męża jest specjalne leczenie, które przekracza nasze możliwości finansowe. Krótkie, epizodyczne role w serialach i filmach wystarczały zaledwie na przeżycie, a ostatni stan zdrowia całkowicie wykluczył możliwość zarobku.

 

Przez ostatnie lata, miesiąc po miesiącu wspierany jest pieniężnie przez najbliższych w zakupie kosztownych leków i wizytach u specjalistów. Teraz jednak, oprócz codziennej pomocy z naszej strony, potrzebne jest jednorazowe, większe wsparcie pieniężne. Poniżej mogą Państwo przeczytać list od męża. W jego imieniu proszę i zarazem dziękuję za wszelką pomoc.

cc7216f3d2f08808.png


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 356

AK
Agnieszka Kuracka
1 000 zł
 
Dane ukryte
600 zł
A
Andrzej
500 zł
AK
Ania Kowalik
500 zł
JT
Józef Taradyś
500 zł
J
Jan O.
500 zł
BO
Bartłomiej Omiotek
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AM
Agnieszka Maresch
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • Krzysztof Jozefiak

  Błagam pomóżcie mojemu wnusiowi aby nie stracił na zawsze wzroku on jest taki mały całe życie przed sobą ,a niestety leczenie jest bardzo kosztowne . Mam już swoje lata nigdy nie prosiłem o pomoc ale teraz błagam Państwa pomóżcie . Aby wnuczek miał przyjemność z rysowania , układaniu puzzli które tak bardzo lubi a sprawia mu to trudność , o to aby w przyszłości mógł wybrać zawód który będzie jego pasją ,a nie ten który będzie w zasięgu jego choroby oczu . Nasza sytuacja zawodowo - finansowa uniemożliwia nam zebranie takiej kwoty . Prosimy was o pomoc o wpłatę i udostępnienie . A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękuje dziadek Krzysiek❤️ Id .do zrzutki wnuczka to : natxz9

 • MG
  Marek G

  Stasiu trzymaj się. Walim pozdrawia.

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Stasiu - lewa w górę. Powodzenia.

  300 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki za Pana.
  Proszę też wszystkich facetów - przed 35 rokiem życia - badajcie się, bo raka jądra da się wyleczyć trzeba tylko go wcześnie wykryć. A po 40 roku życia - badajcie się, bo raka prostaty też da się skutecznie leczyć, ale trzeba wiedzieć, że się go ma. Trzeba przełamać to tabu i strach przed urologiem....

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pozdrowienia od fanów Rancza!

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 724 zrzutki

i zebrali

441 258 527 zł

A ty na co dziś zbierasz?