Wpłać na zrzutkę: Pomóż filmowi dokumentalnemu "A co jeśli nic?" zawalczyć o Oskara ©

AF
Agnieszka Franusiak
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Podziękowania

  Dziękujemy - każda złotówka się liczy! <3 Klątwa faraona na pewno Cię nie dopadnie!

  rozwiń
 • Wiadomość mail z podziękowaniami od twórców

  W zamian za wsparcie otrzymasz od nas maila z podziękowaniami od twórców po zakończeniu zbiórki.

  rozwiń
 • Materiały promocyjne filmu w wersji online

  Otrzymasz od nas maila z materiałami promocyjnymi w dużej rozdzielczości tj. plakat, fotosy, które będziesz mógł samodzielnie wydrukować.

  rozwiń
 • Link do filmu ,,A co jeśli nic?"

  W zamian za wsparcie otrzymasz od nas link do pełnej wersji filmu, który będzie aktywny przez 24 godziny w dniu 24.02.2021.

  rozwiń
  Link do filmu ,,A co jeśli nic?"
 • Udział w pokazie online filmu i rozmowa z twórcami oraz bohaterem filmu prof. Niwińskim oraz plakat filmu w formacie 50x70cm

  Otrzymasz od nas dostęp do zamkniętego pokazu online filmu, po którym odbędzie się rozmowa z twórcami oraz bohaterem filmu z możliwością zadawania pytań. Dodatkowo otrzymasz wydrukowany plakat filmu o wymiarach 50x70 cm autorstwa Eugenii Wasylczenko.

  rozwiń
  Udział w pokazie online filmu i rozmowa z twórcami oraz bohaterem filmu prof. Niwińskim oraz plakat filmu w formacie 50x70cm
 • DVD i plakat filmu a także dostęp do KATALOGU niepublikowanych dotąd ZDJĘĆ Z EGIPTU

  W zamian za wsparcie otrzymasz od nas dostęp do wirtualnego katalogu niepublikowanych dotąd fotografii Egiptu autorstwa Filip Drożdża - autora zdjęć do filmu ,,A co jeśli nic?", które samodzielnie możesz wydrukować. Ponadto otrzymasz DVD i wydrukowany plakat filmu w formacie 50x70cm.

  rozwiń
  DVD i plakat filmu a także dostęp do KATALOGU niepublikowanych dotąd ZDJĘĆ Z EGIPTU
 • KSIĄŻKA autorstwa prof. Andrzeja Niwińskiego z osobistą dedykacją

  Otrzymasz od nas jedną z książek autorstwa bohatera naszego filmu prof. Andrzeja Niwińskiego z osobistą dedykacją. Dodatkowo prześlemy Ci DVD z filmem oraz wydrukowany plakat filmu w formacie 50x70cm.

  rozwiń
  KSIĄŻKA autorstwa prof. Andrzeja Niwińskiego z osobistą dedykacją
 • Obraz autorstwa Marcina Ścieglińskiego nawiązujący do filmu

  Specjalnie na potrzeby naszej akcji, nasz zaprzyjaźniony zdolny autor zdjęć - Marcin Ściegliński przygotuje autorską wariację malarską na temat filmu.

  rozwiń
 • Prywatny pokaz filmu i spotkanie z twórcami w domowym kinie

  Specjalnie dla Ciebie i Twojej osoby towarzyszącej zorganizujemy mały pokaz filmu w naszym domowym zaciszu w Warszawie przy filiżance egipskiej kawy. Otrzymasz również specjalne wydanie filmu na DVD oraz plakat w wersji drukowanej.

  rozwiń
 • Jesteś naszym mecenasem!!!

  Dziękujemy Ci za wsparcie. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie ustalenia nagrody! Oprócz tego otrzymasz od nas pakiet materiałów promocyjnych DVD, plakat, link do rozmowy z twórcami. Na naszym FB fanpage możemy umieścić specjalne podziękowania dla Ciebie!

  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.