Zbieram jako prywatna osoba na nagłośnienie dla KOD Małopolska ID: mrfw2k

Zbieram jako prywatna osoba na nagłośnienie dla KOD Małopolska ID: mrfw2k

13 460 zł z 14 000 zł

96%

13 460 zł

13 460 zł

z 14 000 zł

zakończona

zakończona

02.01.2017r

128

128

wspierających
96%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zmiana wysokości zrzutki na 10tys. - czytaj na dole tego tekstu (2016-12-21).

Zmiana wysokości zrzutki na 14tys - czytaj:

https://www.facebook.com/naglosnieniekodmalopolska/posts/1008112845959355

W związku z prośbami o nieznaczne wydłużenie terminu zrzutki, zmieniamy termin jej zakończenia na 2 stycznia 2017.

---------------------

Prowizja: puszczając płatność on-line, portal pobiera prowizję (chyba z tego żyje, bo deklaruje, że generalnie jest "bez prowizji"). Jeśli puścicie przelew, to chyba nie będzie żadnej prowizji od wpłaty. Co się odwlecze to nie uciecze!! Pieniądz, to także nasza amunicja - należy ją oszczędzać.

---------------------

Formalnie i oficjalnie, ta zrzutka, to prywatna inicjatywa działacza KOD, Marcina Gębuś czyli mnie. Jestem koderem z Krwi i Kości, nr. legitymacji 1553. Namówiłem 3 także prywatne osoby, także Koderów, także z krwi i Kości, aby swoim imieniem i nazwiskiem firmowały to przedsięwzięcie. Formalnie, do czasu przekazania sprzętu, który kupimy, z myślą o przekazaniu na rzecz KOD-Małopolska, będzie on prywatną własnością Marcin Gębuś.

KOD Małopolska często, coraz częściej, organizuje, współorganizuje, wspomaga manifestacje w obronie Demokracji, praw kobiet.... Obecnie wynajmujemy komercyjnie nagłośnienie, co jest drogie i kłopotliwe. Często też korzystamy z nagłośnienia prywatnego z Oświęcimia, które niestety na potrzeby rynku Krakowskiego jest za słabe. Chcemy kupić, coś używanego (tańsze) o mocy 2x400, 2x800 lub najlepiej 2x1200W. Pasywne, aktywne, albo mieszane. Skrzyknęliśmy się we czwórkę i we czwórkę będziemy podejmować decyzje co kupimy. Decyzja będzie zależna od tego ile uzbieramy i co będzie dostępne z używanych sprzętów na powszechnie dostępnych portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Ustawiliśmy kwotę 6tys. PLN, jeśli uzbieramy jednak więcej, to kupimy także agregat, może nagłośnienie nowszej generacji lżejsze. Szczytem marzeń byłoby uzbieranie 10tys. tak, że zrzutki nie kończymy na 6tys.

Osoby: Marcin Gębuś, Michał Grzymowski, Piotr Środa, Sławek Ziemisławski. KOD-Małopolska się jeszcze nie ukonstytułował (to znaczy władze zostaną wybrane dopiero w styczniu), dlatego zrzutkę realizujemy jako prywatne osoby. Aktualności będziemy publikować na FB:

https://www.facebook.com/naglosnieniekodmalopolska

Po ukonstytułowaniu się władz regionu KOD-Małopolska zakupiony sprzęt zostanie przekazany na rzecz KOD-Małopolska. Aby darowizna stała się faktem, musi zostać przyjęta (dlatego będzie to możliwe dopiero po wyborze władz regionalnych).

Jeśli wpłaciłeś, to znaczy że popierasz akcję. Pomoż ją wypromować udostępniając ja na swoim profilu FB.

--------------

O zmianie wysokości zrzutki (pierwszej na 10tys.).

W związku z tym, że jesteśmy amatorami-praktykami, a firmy profesjonale mówią: potrzebowalibyście 20tys. aby nagłośnić Krakowski rynek, chcemy kupić nagłośnienie, najlepsze jakie będzie można za zebrane fundusze. Kwota 6tys była estymacją ile nam się uda zebrać. Więcej funduszy = lepsze nagłośnienie.

W związku z tym, że zrzutkę organizuję po raz pierwszy, to nie wiem jak dokładnie będzie ona działała, po uzyskaniu 6tys. co stało się dziś.

W związku z tym, że wasza ofiarność ziściła się w 4 dniu zbiórki, to aby system zrzutka.pl nie zablokował przyjmowania kolejnych wpłat zmieniłem kwotę na 10tys.

Wpłacający128

ED
Ewa Dudek
2 070 zł
JD
Janina Dudzik
1 035 zł
MD
Maciej Dudek
1 000 zł
PK
Pawel Kunstman
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
414 zł
 
Dane ukryte
363 zł
 
Anna Kunstman
311 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
 
Anna Kunstman
207 zł
Zobacz więcej

Komentarze9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 100 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?