id: mrtxke
Odbudowa domu po pożarze
Odbudowa domu po pożarze
Opis zrzutki
Nasi sąsiedzi, Pani Agata i Pan Przemek, potrzebują naszej pomocy. W nocy spłonął ich dom. Zawalił się cały ich świat. Na szczęście,dzięki najbliższym sąsiadom mają gdzie tymczasowo zamieszkać, a także otrzymali najpotrzebniejsze rzeczy. Jednak bardzo chcieliby wrócić do swojego domu. Prace remontowe mogą rozpocząć się dość szybko. Wiele osób zaoferowało pomoc. Jednak potrzebne są pieniądze na materiały. Pokażmy Pani Agacie i Panu Przemkowi, że nie są sami. Pomóżmy im w odbudowie ich ukochanego domu. Nie bądźmy obojętni. W ludziach siła...
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
BTW przez wyszukiwarkę w ogóle nie można znaleźć tej zrzutki
Dziwne, mam zaznaczoną opcję wyszukiwania na Google. Spróbuje poszperać jeszcze w ustawieniach