id: msa2f5

Wyjazd na MŚ we Flyballu

Wyjazd na MŚ we Flyballu

4 875 zł z 10 000 zł
48%
347 dni do końca
39 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Wszystkich zainteresowanych naszą zrzutką zachęcam do przeczytania aktualizacji na dole opisu . Dziękujemy !!!

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

WITAJCIE!!!


Poznajcie amatorską drużynę sportową z Trójmiasta - Fractal Flyball Team.

Po raz pierwszy w historii polskiego flyballu, mamy szansę reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Lommel w Belgii i zmierzyć się ze światową czołówką w tym sporcie.


Czym jest flyball ?Flyball jest sportem kynologicznym, w którym na równoległych torach ścigają się dwie drużyny złożone z 4 psów. Kolejno, każdy pies musi jak najszybciej pokonać tor składający się z 4 przeszkód, złapać piłkę wypadającą z boksu oraz wrócić przez te same 4 przeszkody do swojego przewodnika, mijając się z następnym biegnącym już psem.


Liczy się czas i precyzja, nie można popełnić falstartu ani błędu zmiany (podobnie jak w sztafecie, zmiany trzeba dokonać w określonej strefie). Nasze psy przebiegają prawie 20-metrowy tor tam i z powrotem w czasie poniżej 4 sekund!, osiągając przy tym prędkość ok. 35 km/h, więc wszystko dzieje się błyskawicznie!


Kim jesteśmy ?

Jesteśmy grupą przyjaciół, którą połączyło zamiłowanie do psów oraz sportów drużynowych. Trenujemy wspólnie już od 7 lat, startujemy zarówno na zawodach w Polsce jak i za granicą. Na naszym koncie mamy wiele sukcesów, między innymi: Tytuł Mistrza Europy w 2017 roku oraz II Wicemistrza Europy, wywalczonego w latach 2018 i 2019. Obecny rekord Polski 15,85 s. należy do naszej drużyny.


Co robimy ?

w8f6ca9b7cd404be.jpeg

xd072e3419f742f6.jpegNa Mistrzostwa Świata, które rozgrywane będą w maju tego roku, zakwalifikowaliśmy się jako najszybsza drużyna w Polsce. Będziemy niezwykle szczęśliwi, mogąc reprezentować barwy naszego kraju na imprezie tej rangi. Nie boimy się stwierdzić, że będzie to dla Nas i dla polskiego flyballu historyczne wydarzenie.

Więcej o Nas


KOSZTY WYJAZDU NA MISTRZOSTWA ŚWIATA SĄ BARDZO WYSOKIE I OBEJMUJĄ M.IN.:


 • WPISOWE NA ZAWODY;
 • WYNAJEM BUSÓW;
 • KOSZTY PALIWA;
 • KOSZTY NOCLEGU;


DLATEGO BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO, JEŚLI ZECHCECIE WESPRZEĆ WYPRAWĘ Z NASZYMI PSAMI I WSPÓLNĄ WALKĘ O JAK NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĘ, TEGO WSPANIAŁEGO SPORTU JAKIM JEST FLYBALL !!!


DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ, WASZA POMOC JEST NAM POTRZEBNA !!!


AKTUALIZACJA: Drodzy Darczyńcy, dziękujemy za Wasze dotychczasowe wpłaty. Jednocześnie czujemy się w obowiązku poinformować Was i przyszłych darczyńców o zmianie terminu zawodów, na które zbieramy środki. Z powodu sytuacji związanej z globalną pandemią koronawirusa, organizator podjął decyzję o odwołaniu Mistrzostw Świata we flyballu w tym roku, rozważając tym samym kolejne przeniesienie na 2022 rok.

Nie zmienia to faktu, że w dalszym ciągu jako najszybsza drużyna w Polsce, kwalifikujemy się na te zawody i nie zamierzamy rezygnować ze startu.

W związku z powyższym chcemy Was poinformować, że wszystkie zebrane dzięki Wam środki zostaną wykorzystane zgodnie z celem zrzutki, lecz dopiero w przyszłym roku.

Mimo wszystko, pragnąc być fair wobec Was, chcemy poinformować Was o możliwości zwrotu dokonanych wpłat. Jeśli chcecie aby wpłacone środki do Was wróciły, proszę o wiadomość poprzez opcję „Zadaj pytanie organizatorowi”, która pojawi się po kliknięciu na imię i nazwisko organizatora zrzutki.

Oficjalne stanowisko organizatora Mistrzostw w LINKU


s902ecacc7e18a8f.png

Oficjalna strona imprezy

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 39

WP
WP Poczta
2 500 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
Maślany
100 zł
SB
Slobodan Bob Lapcic
100 zł
TM
Toon Milissen
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Marcin
50 zł
MA
Małgorzata Adamiec
50 zł
AR
Anna Rudnicka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Ewelina Jabłońska

  remont, prosze o wsparcie ID: tkvzyt

 • Karolina Cieciera

  Witam Zmiana na lepsze ID: ed3vxs

 • Ola skopińska

  zbieram także na wymarzone wakacje, bardzo mi zależy ;) ID vta5y9 dziekuję bardzo tym co się zrzucili

 • Przemyslaw Rzepa

  Zapraszam także na moją zrzutkę, zbieram na studia informatyczne. Dorzućcie kilka złotych jeśli możecie. ID bzx4na

 • Kamil Lewandowski

  PRAWDZIWOŚĆ MOJEJ ZBIÓRKI POTWIERDZONA SKANEM PARAGONÓW WRZUCONYM NA PROFIL ZBIÓRKI. TAK WIĘC POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 625 złotych i już 11 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-) Teraz Mamy już Marzec 2020 i warto by było zakończyć moją zbiórkę! Dzięki! Proszę Serdecznie o szybszą pomoc, bo długo już czekam.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

705 118 zrzutek

i zebrali

474 926 161 zł

A ty na co dziś zbierasz?