id: msdgs9

Słowiańska Noc Folk-metalowa w Brennej!

Słowiańska Noc Folk-metalowa w Brennej!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 158 956 zrzutek i zebrali 1 203 668 587 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

  • Zobaczcie, co ma Wam do powiedzenia Mussi z Radogosta :)


    https://www.facebook.com/slowianska.noc.folkmetalowa/videos/5547689755261711/

    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Słowiańska Noc Folk Metalowa w Brennej ma za sobą już 7 edycji. W tym czasie na scenie Amfiteatru w Parku Turystyki zagrało mnóstwo zespołów krajowych i spoza granic Polski, reprezentujących nurty folk i power metalu, muzyki historycznej i etnicznej wielu regionów świata. Z roku na rok impreza rozwijała się, zyskując coraz szersze grono wiernych fanów, którzy zjeżdżali się z najdalszych zakamarków Polski i świata, by wspólnie bawić się podczas tego muzycznego święta.

Kogo gościliśmy w Brennej dotychczas? Polskę na przestrzeni lat reprezentowali muzycy z zespołów: Radogost, Percival Shuttenbach, Derwana, Othalan, Time of Tales, Morhana, Valkenrag, Helroth, Black Velvet Band, Cronica, Runika, Diaboł Boruta, Czertoróg, Łysa Góra, Dziwoludy, Strzyga, Żywiołak, Aether, Velesar, Dziewanna, Saltus, Arfa.

Z Czech odwiedzili nas: Cruadalach, Silent Stream of Godless Elegy. Z Rosji: Welicoruss, Woodscream, GRAI. Z Białorusi: Litvintroll, Sakramant. Z Węgier: Dalriada. W Brennej zagrały również zespoły z bardzo dalekich, egzotycznych stron: Lagerstein z Australii oraz Dream Spirit z Chin.

Najważniejszą misją organizatorów było coroczne podnoszenie poprzeczki. Festiwal otaczało coraz więcej wydarzeń pobocznych, realizowany był na coraz lepszym sprzęcie i z coraz szerszym zapleczem technicznym – co nigdy nie pozostawało niezauważone przez uczestników – artystów i fanów. Rozrastała się też słowiańska wioska, która na cały folkmetalowy weekend, w ramach „Dni Dawnych Kultur” rozbijała się na terenie parku, prezentując dawne, wczesnośredniowieczne życie. Odbywały się pokazy wojów, rzemiosła, średniowiecznej kuchni, łucznictwa. Wydarzenie zawsze też miało charakter otwarty – nie było biletowane i dbało o każdego uczestnika, zapewniając bezpieczeństwo, komfort, porządek i znakomitą zabawę. Dzięki temu całość trafiała do szerokiego spektrum odbiorców – miłośników ostrych brzmień,  sympatyków opowieści przy ognisku, rodzin z dziećmi, młodzieży (także tej nieco starszej).

Niestety, pandemia COVID-19 zawiesiła wydarzenie na dwa lata, co z kolei skruszyło dobrze działającą dotychczas maszynę finansową, która pozwalała nam stale poprawiać jakość imprezy.

W tym roku chcemy wrócić! Mamy już termin: 23-24 lipca 2022 r., mamy determinację i wolę walki. Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. W wyznaczonym na zbiórce celu zawarte są koszty niezbędnych pozwoleń, ochrony, zabezpieczenia medycznego, a przede wszystkim koszty nagłośnienia, oświetlenia i wynagrodzeń zespołów, które chcemy zaprosić.

Mamy nadzieję, że nie pozwolicie „Słowiańskiej Nocy Folk Metalowej” w Brennej wygasnąć i razem z nami zawalczycie o jej spektakularny powrót 8 edycji festiwalu w 2022r.!

 

 

 

Słowiańska Noc Folkmetalowa w Brennej to miejsce z niesamowitym klimatem, pełne fantastycznych ludzi i świetnych artystów, impreza jest profesjonalnie zorganizowana, a widownia – wiadomo – najlepsza na świecie.

Graliśmy tam i chcielibyśmy zagrać znowu, więc, razem z Organizatorami - OPKiS Brenna i inicjatorami – zespołem RADOGOST – prosimy was o wsparcie! Wiemy, że fanów wydarzenia jest tylu, że na pewno uda się je rozbudzić na nowo po długiej przerwie! Liczymy na was!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 59

 
Dane ukryte
88 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ED
Edyta
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
MR
Michał Rzeszowski
20 zł
ML
Martyna Ludwig
50 zł
 
Dane ukryte
5 zł
MR
Michał Rzepa
2 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków