id: msevhg
DEFIBRYLATOR AED DLA SZKOŁY W GARBNIE❤️- NA STRAŻY ŻYCIA
DEFIBRYLATOR AED DLA SZKOŁY W GARBNIE❤️- NA STRAŻY ŻYCIA
Opis zrzutki
Moi drodzy na prośbę zaprzyjaźnionej szkoły w dniu swoich urodzin zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w zakupie Defibrylatora dla Szkoły w Garbnie.Na codzień w placówce przebywa ponad 100 dzieci .W przypadku nagłego zatrzymania keążenia to urządzenie ratuje życie.Dziękuke za każdą wpłate
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Dziękuję serdecznie wszystkim za każdą złotówkę a Pan Janusz jest mega
Od Prezesa z Pudwąg
Wszystkiego najlepszego 🎂 i oby nigdy ten sprzęt nie był potrzebny❤️