id: msfnz4

Walka z rakiem - terapia dla Myszkina

Walka z rakiem - terapia dla Myszkina

Nasi użytkownicy założyli 1 034 964 zrzutki i zebrali 1 101 649 017 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej, piszemy do Was w imieniu naszego psa - Myszkina - żeby poprosić o wsparcie w leczeniu raka, który zaatakował nagle i zdradliwie.


O kim mowa?


Myszkin to wspaniały buldog francuski o niezwykłej historii - znaleziono go w Rostowie nad Donem. Drużyna polskich archeologów uratowała tego bezdomnego malucha przed śmiercią głodową. Razem z nimi trafił do Polski, by w końcu odnaleźć swój dom u nas, a działo się to 7 lat temu.

d88806e3ed250931.png


Co się stało?


Myszkin zachorował na paskudną chorobę, jest to rak - mastocytoma.

Rok temu miał wyciętego pierwszego znalezionego guza, niestety po kilku miesiącach choroba wróciła. Na przedniej łapce i na myszkinkowej pupie pojawiły się kolejne ogniska raka, które czym prędzej usunęliśmy.

Po ich zbadaniu diagnoza okazała się niestety złą i musieliśmy rozpocząć leczenie onkologiczne.

Myszkin dobrze zniósł dwie pierwsze chemie, jednak w trakcie leczenia pojawił się kolejny guz. Rak, skurczybyk, okazał się zupełnie odporny. Wtedy pani onkolog zaproponowała coś innego - terapię celowaną lekiem Masivet.

t617d0ea148ec9a3.pngLek zadziałał z piorunująca siłą. Guz zniknął po 4 tygodniach od początku kuracji. Organizm Myszkina odniósł pełen sukces i wygrał pomimo przeciwności losu! Prawie...

Terapię trzeba kontynuować jeszcze wiele miesięcy, by żadna z rakowych komórek nie przetrwała i by doprowadzić do pełnego wyleczenia. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie w lutym powinniśmy zakończyć kurację.

Masivet jest bardzo drogi i wraz z lekami osłonowymi, kosztuje około 1000 zł miesięcznie. Wszystko byłoby OK, gdyby nie Covid, który dotkliwe uderzył w nasze domowe finanse. Dlatego, jeśli wspomoglibyście nas w walce z rakiem Myszkina, cała nasza rodzina byłaby zachwycona!

g515dde6ba65e8c5.png

Więcej o Myszkinie:


Myszkin posiada niezwykłe cechy survivalowe, które zrobiły na nas wielkie wrażenie. Zapewne wyrobił je w czasach swojej bezdomności. Potrafi odkręcać leżące butelki i wypijać ich zawartość, umie wygrzebywać dżdżownice z ziemi i przebijać zębem kartony z sokiem. Ma też ciekawy sposób polowania na owady - przylepia je do swoich chrapek, a następnie zjada.

To naprawdę super stworek i zasługuje na to, by pożyć jak najdłużej, a rak zasługuje na całkowitą anihilacje za to, że odważył się zagrozić zdrowiu naszego księcia.

ce691951d81b8c47.jpeg


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 72

 
Dane ukryte
500 zł
MM
Monika Marczak
500 zł
MS
AMKP S
288 zł
FD
Fiodor Dostojewski
271 zł
FS
Filip Stysiak
269 zł
Jabba
200 zł
MG
Maria Gurovich
200 zł
MB
Magdalena Buchowska
200 zł
GW
G&G
200 zł
AM
Asia
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków