Bezdomni w potrzebie ID: msg9cr

Bezdomni w potrzebie ID: msg9cr

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

6 971 zł z 10 000 zł

69%

6 971 zł

6 971 zł

z 10 000 zł
69%

Opis zrzutki

Cześć!

EDIT: Pandemia dalej trwa, ubodzy wciąż potrzebują pomocy. Staramy się dotrzeć do najbiedniejszych z kanapkami, paczkami z żywnością, przedmiotami pierwszej potrzeby (środki higieniczne itp.). Za każdy dar serca dziękujemy i ofiarowujemy nasze modlitwy za wszystkich darczyńców.

Wydawać się może, że świat się kończy, koronawirus zbiera żniwo, większość z nas siedzi zamknięta w domach i modli się o szybki koniec epidemii. Ale są na ulicy ludzie, którzy zostali dosłownie bez chleba, którzy głodują i cierpią - bezdomni. Nie nam oceniać co sprawiło, że wylądowali na ulicy, za każdym z nich kryje się osobna historia. I potrzebują naszej pomocy. Kilkoro wolontariuszy z grupy Zupa za Ratuszem (https://www.facebook.com/ZupaZaRatuszem/) postanwiło w imię ewangelicznej miłości iść i pomóc tym ludziom. Planujemy przygotowanie paczek żywnościowych - chleb, konserwy, warzywa/owoce - i wydawanie ich im co jakiś czas. Jednak wiąże się to z dużymi kosztami i dlatego prosimy o wpłacanie nawet najmniejszych kwot, całość zostanie przekazana na pomoc ubogim.

A jeśli zdarzyło się, że masz za dużo jedzenie i chcesz się podzielić to Jadłodzielnie (https://www.facebook.com/jadlodzielniabb/) dalej działają!


My, wolontariusze, oczywiście zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa i dbamy o własne i innych bezpieczeństwo. Również w związku z naszą posługą postaram się ograniczyć kontakty z innymi ludźmi.

Niech ten trudny czas nie zabije w nas człowieczeństwa, lecz będzie okazją by czynić dobro!


Wpłacający142

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

589 292 zrzutki

i zebrali

332 380 719 zł


A ty na co dziś zbierasz?