id: msj9ba

Zbieramy na samochód przystosowany dla naszej niepełnosprawnej córki

Zbieramy na samochód przystosowany dla naszej niepełnosprawnej córki

Nasi użytkownicy założyli 1 014 108 zrzutek i zebrali 1 060 341 333 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prosimy , pomóż nam zapewnić lepsze życie naszej córce i jej dalszy rozwój. Każda złotówka ma dla nas znaczenie.

lee4534086aeccc4.jpeg

Kochani!

Wiktoria pomimo choroby jest radosną dziewczynką, która stara się cieszyć życiem. Ma 17 lat i porusza się na wózku inwalidzkim, choruje na mózgowe porażenie dziecięce i ma wadę wzroku. Codzienne wyjazdy do lekarzy specjalistów, sanatorium oraz na rehabilitację wiążą się z przenoszeniem Wiktorii z wózka do samochodu. Córka jest coraz większa i cięższa, a my z mężem coraz starsi, więc staje się to coraz trudniejsze, a z czasem pewnie będzie niemożliwe. Od lat dbamy o to, aby córka była jak najbardziej sprawna i z każdym dniem się rozwijała.

hc476fa99519ec34.jpeg

Zbieramy pieniądze dla naszej niepełnosprawnej córki Wiktorii, na zakup samochodu dostosowanego do jej potrzeb. Aktualnie samochód z którego korzystamy ze względu na brak możliwości montażu platformy najazdowej, bardzo nam utrudnia życie. Wiek i waga córki staje się barierą nie do pokonania. Samochód marki Citroen Berlingo czy też bliźniaczy Renault Partner z zamontowanym podjazdem oraz systemem pasów bezpieczeństwa staje się dla nas koniecznością.

qcf3bb76ac947a96.jpeg


Niestety PEFRON czy też NFZ chcą ewentualnie sfinansować koszt montażu platformy, która nie do każdego samochodu ze względu na parametry techniczne jest możliwa. Koszt zakupu samochodu już z zamontowaną platformą jest dla nas niższy niż koszt zakupu samochodu i dodatkowo montaż instalacji w certyfikowanym warsztacie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
50 zł
ŁW
Łukasz
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MW
Mariusz Wach
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!