id: msjcrk

Zbiórka na wymarzony aparat ❤️

Zbiórka na wymarzony aparat ❤️

1 zł
z 2 500
0%
zakończona
21.05.2021r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 284 zrzutki i zebrali 1 100 122 143 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim!

Jestem Karolina i mam 21 lat

Jestem studentka 2 roku. Mój kierunek studiów opiera się o moja wielką pasję jaką są... psy!

Tak, właśnie ze względu na nie przyjechałam na drugi koniec polski, aby podjąć się nauki na kierunku Kynologia- jedynym takim w naszym oraz pobliskich krajach.

Uwazam, ze pasja to bardzo ważna rzecz w życiu każdego z nas. Nie ma nic lepszego niż pobudka do pracy, którą kochamy. Z tego tez względu wiele ryzykując i zmieniając swoje życie o 180 stopni wykonałam ten ryzykowny ruch.

Posiadam jednak jeszcze jedną bardzo ważną dla mnie pasję :)

Kocham fotografować! Praktycznie od dziecka kiedy tylko mam okazję, robię zdjęcia. Do tej pory zajmowałam się tym amatorsko, w ramach fajnego zdjęcia dla znajomych itd. Ale postanowiłam coś z tym w końcu zrobić. Jedynym problemem jest brak sprzętu, który na moje studenckie warunki finansowe jest dużym wydatkiem.

Na ten moment zdjęcia robię swoim telefonem, później je obrabiam i oddaje modelowi. Robię to jednak za darmo, ponieważ nikt widząc „fotografa” bez aparatu nie potraktuje go poważnie.

Chciałabym kupić ten aparat po to, aby moc się rozwinąć fotograficznie a przy okazji zarobić pare groszy za swoją prace odciążając przy tym trochę moich rodziców, dla których moje studia ,jako ze nie jesteśmy majętna rodziną są dodatkowym utrudnieniem.

Jesli będziesz chciał/a zostawić chociaż złotówkę na mój rozwój będę bardzo wdzięczna ;)

Zdaję sobie sprawę z tego, ze są bardziej potrzebujący i dlatego nie naciskam, ale nie ukrywam ze będzie to dla mnie ogromna pomoc.

Pozdrawiam i ściskam wszystkich czytających!

Dziękuje! ❤️

English below:

Hi everyone !

I am Karolina And I am 21 years old.

I am second year student. My studies basen on my big passion!... dogs!

For this reason I came to the other end of Poland to study Cynology. (The only one in Poland and many other countries)

In my opinion „passion” is very important think in our lives! There is nothing better than to wake up to the job of your dreams ! For this reason I changed my live about 180 degrees to risk.

I have also another one very important passion in my live! :) I love photography! I have been taking pictures since I was a child. I have been doing it as an amatour so far. For example for my friends. I finally decided to change something.

Only problem is the lack of profesional equipment -the camera. It is very big expense to me and my student’s life.

This time I take photos with my smartphone. Than I edite it and give to the model. I do it for free because nobody think that a person with smartphone can be pgotographer. People don’t take it seriously

I Would like to buy this camera to develop my talent and earn a few pennies for my work. It Would help my parents with money because my family is not rich and my studies are an additional difficulty.

If you want to leave at least 1 złoty for my development, I will be very grateful! :)

It will be big help for me !

I greet and send kisses to everyone who reads!

Thank you ! ❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KR
Karolina Rudnik
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!