Wyjazd na Fashion Week w Paryżu ID: mt2ngj

3 407 zł z 40 000 zł

8%

3 407 zł

z 40 000 zł

zakończona

31.08.2019r

54

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Udział w fashion week Paris oraz promocja kolekcji 2020

Joanna Niemiec jest bardzo skromną, ale niezwykle utalentowaną młodą projektantką. I nie jest to czcze gadanie, fakt, którego gorliczanka musi jakoś specjalnie dowodzić. Wystarczy spojrzeć na jej prace, suknie ślubne, w których się specjalizuje czy wieczorowe. One bronią się same. Zresztą nie bez powodu po zaledwie po trzech latach od pierwszej kolekcji ślubnej, stworzonej w małym Atelier w Gorlicach Asia wypływa na wielkie wody modowego świata. Jej suknie ukazały się w Fashion Magazine, Hot Moda, Magazyn Wesele, a w maju w kolekcji Ophelia 2019, która wyszła spod ręki Asi, na wybiegu zaprezentowały się finalistki gali Miss Małopolski 2019. Kropką nad przysłowiowym „i" był fakt, że znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych projektantek sukni ślubnej w Polsce. Ranking opracował magazyn modowy Vogue. Tydzień później była gościem programu „Pytanie na śniadanie". I na koniec wiadomość z ostatniej chwili. Teraz otworem stoi przed nią Paryż i Fashion Week. Wszystkie swoje osiągnięcia zawdzięcza ciężkiej pracy, pasji do tego, co robi oraz uporowi w dążeniu do celu. W jej karierze wiele było momentów kryzysowych, kiedy nie wiadomo było, w jakim kierunku pójść i na co się zdecydować. Oczy Asi aż błyszczą ze szczęścia, gdy mówi o Paryżu, o Coco Chanel, o hotelu Ritz o Fashion Week, najważniejszym wydarzeniu w branży modowej, które pozwala projektantom i domom mody zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. Co roku organizowane jest w czterech wielkich miastach stolicach – Nowym Jorku, Mediolanie, Londynie i upragnionym przez Asię Paryżu. Wie, że ma szansę spełnić swe życiowe marzenie. - Mówią mi, że mam Ferrari, ale nie mam paliwa, by przekręcić kluczyk i odjechać – tłumaczy.

Nazwa znanej, ekskluzywnej samochodowej marki jest jak talent tkwiący w sercu, a potem w głowie, aż w końcu w rękach Asi. Rzeczona benzyna to pieniądze, bez których nie podbije serc wszystkich wpatrzonych w paryski wybieg.

Żeby o projektantce z Gorlic usłyszał modowy świat, żeby oczy całej branży zostały zwrócone na Asię, a tym samym na Polskę i nasze małe miasto, potrzeba 40000 złotych. To koszty związane z podróżą, pobytem i zaprezentowaniem kolekcji 15 sukiem wieczorowych podczas Fashion Week w Paryżu.

- Trzy lata, trzy kolekcję. To naprawdę mało czasu. Bez zaplecza finansowego, bez przygotowania w zderzeniu się z rzeczywistością w naszym kraju bywa ciężko. Wiem, że sama nie jestem w stanie spełnić swojego marzenia. Wiem, że Paryż to szansa na spokojne życie dla ludzi, których zatrudniam i szansa na pracę dla kolejnych. Wierzę w to! - mówi.

Wpłacający54

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

396 591 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?