id: mtf3af

Wesprzyj głoszenie Miłosierdzia, Dobra i empatii!

Wesprzyj głoszenie Miłosierdzia, Dobra i empatii!

Nasi użytkownicy założyli 1 177 874 zrzutki i zebrali 1 230 853 349 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

MISERICORS znaczy miłosierny!

Nasza fundacja działa od 5 lat - dokładnie 8 grudnia 2015 r., gdy rozpoczynał się Rok Miłosierdzia, wystartowała Codzienna Aplikacja Miłosierdzia, a tuż po niej serwis serwis https://misericors.org/ który obecnie odwiedza w skali roku niemal 1.5 miliona Internautów. W roku 2020 zainicjowaliśmy największy jak dotąd projekt, platformę Get Mercy, dostępny pod adresem https://getmercy.org/ i chcemy, mimo niesprzyjających okoliczności, kontynuować jej rozwój w roku 2021.


Zwracamy się do Was, Drodzy Internauci, z gorącą prośbą o pomoc - wsparcie rozwoju projektów głoszących Miłosierdzie, Dobro i empatię!


Zebrane środki przeznaczymy na:


# pokrycie kosztów projektowych związanych z wdrożeniem platformy Get Mercy

# płatności za serwery i koszt obsługi transferu danych serwisów Misericors i Get Mercy

# pokrycie kosztów prac nad rozwojem Get Mercy w grudniu 2020 i styczniu 2021 roku


Dziękujemy za każdy gest Waszej życzliwej hojności a także za każde przekazanie naszej prośby dalej!


g5cd5015ccbd9311.jpeg


Serwis Get Mercy https://getmercy.org/ wystartował w dniu liturgicznego wspomnienia św. Siostry Faustyny Kowalskiej, 5 października 2020 r. Projekt, obecnie w wersji beta, to w zamyśle Fundacji “Misericors’ chrześcijańska, międzynarodowa platforma społecznościowa, umożliwiająca w nowy sposób głoszenie Miłosierdzia oraz promocję Dobra i empatii w Sieci, z planowanymi komponentami technologii rozszerzonej rzeczywistości AR oraz streamingu online. Serwis zawiera obecnie: interaktywną mapę i wyszukiwarkę z lokalizacjami i wizytówkami wszystkich sanktuariów Bożego Miłosierdzia w Polsce oraz wybranych na świecie (docelowo wszystkich), sekcję uczynków miłosierdzia, gdzie internauci mogą zachęcać, inspirować i motywować innych do realizacji uczynków miłosierdzia przez dzielenie się własnymi dokonaniami i pomysłami na czynienie dobra oraz sekcję intencji modlitewnych, której celem jest zachęcanie do wzajemnej modlitwy i postu w przesyłanych intencjach. Internauci mogą rejestrować się w nim jako użytkownicy podając jedynie swój e-mail oraz nadając nick - nie są zbierane żadne dane osobowe, ale mogą korzystać z niego także bez rejestracji. Nowym komponentem jest mapa i wyszukiwarka Orszaków Trzech Króli, które w nowej formie - ze względu na sytuację pandemii, odbędą się w dniach 5 i 6 stycznia 2021.


oed5a5fe3574a0ca.png


Fundacja “Misericors” https://misericors.org/ założona w 2015 r., u progu Roku Miłosierdzia, przez przedsiębiorcę informatyka oraz księdza doktora teologii, której dewizą jest hasło: Codzienna Aplikacja Miłosierdzia, stawia sobie za cel realizację wezwania św. Jana Pawła II do “nowej wyobraźni miłosierdzia” – na “ cyfrowym kontynencie”, z wykorzystaniem najnowszych technologii teleinformatycznych. Prezesem Fundacji jest Paweł Poleński.


Facebook: https://www.facebook.com/Misericors/

Twitter: https://twitter.com/Misericors_PL

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
184 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków