id: mts82c

Pomoc ludziom z Ukrainy

Pomoc ludziom z Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 035 202 zrzutki i zebrali 1 102 271 359 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,

w związku z zaistniałą sytuacją u naszych wschodnich sąsiadów, wyszliśmy z inicjatywą pomocy. Postanowiliśmy udostępnić swój trzypiętrowy dom, który z dnia na dzień coraz bardziej uzupełnia się wystraszonymi rodzinami z Ukrainy. Naszym głównym celem jest dać schronienie między innymi rodzinom z dziećmi.


Pochodzimy z Krakowa, a dom, który udostępniamy znajduje się w miejscowości Orły. 


Na dzień dzisiejszy tj. 28.02 w domu znajduję się 50 osób, wśród których znajdują się dzieci. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby w jakiś sposób choć trochę wesprzeć te rodziny. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc finansową. Niestety nasze środki nie są wstanie utrzymać tylu osób. Uzyskane pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone między innymi na prąd, ogrzewanie i naprawę niezbędnych rzeczy takich jak piec, który zapewnia ciepłą wodę i ogrzewanie ale i również naprawę drugiej łazienki, która przy takiej ilości osób jest naprawdę potrzebna.  


Naprawdę potrzebujemy Waszego wsparcia w tej trudnej sytuacji. Dzięki Wam będziemy mogli pomóc większej ilości osób, dlatego z całego serca w imieniu naszym jak i rodzin prosimy o udostępnienie naszej zbiórki i wpłatę darowizny.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 99

KG
Karolina
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BT
Bożena
100 zł
OL
Olga
ukryta
IS
Ilse Stockinger
250 zł
OJ
Olga Jelonek
50 zł
HM
Halina Mastrzykowska
100 zł
EP
Ela
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków