id: mttcwg

Leczenie caudal stomatitis oraz Forl

Leczenie caudal stomatitis oraz Forl

Nasi użytkownicy założyli 1 068 944 zrzutki i zebrali 1 166 812 123 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry. Nazywam się Karolina Zborowska i tym razem przychodzę po pomoc dla mojej córeczki Burcys 😞 adoptujac swoje kotki liczyłam się z tym, że opieka nad nimi wiąże się z kosztami, ale kilka lat temu ceny usług weterynaryjnych były 3 razy mniejsze a ja mam 4 kotki, które są moimi córeczkami.


Niestety przez ostatnie miesiące Burcys miała zabieg za zabiegiem, leczenie za leczeniem. Parę miesięcy temu zaczęła chudnąć, mniej jeść, jedzenie sprawiało jej ból a z buzi ulatniał się brzydki zapach. Pojechałam z nią od razu do weterynarza, który wdrożył leczenie następnie po miesiącu zalecił usunięcie kilku zębów wtedy zapłaciłam za wszystko jedynie 600zł, niestety po paru tygodniach problem się pojawił. Przeniosłam, więc Burcysia do innego weterynarza, który zrobił badania, następnie wdrożył leczenie i po miesiącu zalecił zabieg, wtedy wydałam już 1500zł. Zostały usunięte nastepne 9 zębów. Niestety ta choroba powoduje takie psucie się zębów i stan zapalny, że usunięte muszą być wszystkie zęby, ale nie mogą być usunięte od razu, więc parę dni temu były kolejne badania, leczenie i zabieg i kolejne 1500zł.
Za miesiac zostaną usunięte już ostatnie zęby i zostana jej tylko 2 kły 🥺🥺🥺 to będą kolejne koszta rzędu 1500zl (badania, leczenie plus zabieg) na tą chwilę są to dla mnie ogromne pieniądze. W międzyczasie robiłam zęby również innej mojej kotce (ale tu już tylko ze względu na wiek) I ona również za niedługo będzie miała kolejny zabieg. Będę wdzięczna za pomoc a żeby zebrać potrzebne pieniądze wystawie do licytacji swoje prywatne rzeczy. Bardzo dziękuję za pomoc i zrozumienie. Jest mi niezmiernie głupio, ale na tą chwilę nie widzę innego wyjścia. Dołączam oczywiście dokumentację Medyczna z dwóch ostatnich zabiegów oraz rachunki z ostatniej wizyty i zabiegu, ponieważ wcześniej nie spodziewałam się takich kosztów i takiego przebiegu sprawy.


Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc

jUIeuiDeVd9FUlct.jpgQLg8a5FB9LAwNKhV.jpgxSpmihlB9i3Arb9R.jpgSCtxyC19n3Rogt1S.jpgHpuMH4V5CaSyEHk7.jpgldfLsiraGL9FVFtr.jpg6WxwcnBpnRgCmfD9.jpg7gUN319ZI9WpqZnG.jpgjzdJMzFcQL7GnkiS.jpgxv8itr8Uayl61h7n.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 48

EF
Estera Florczyk
5 zł
EL
Ewela
60 zł
NA
Natalia
60 zł
DG
20 zł
KF
Klaudia Fiema
40 zł
AG
Aneta Guziak
45 zł
NG
Andrzej Feret bazarek
20 zł
WM
Justyna Bieleniewicz bazarek
10 zł
KK
Kamila Kierszko
35 zł
AT
Agnieszka Tomczyk
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!