id: mtum4a

Otulenie

Otulenie

Nasi użytkownicy założyli 1 033 841 zrzutek i zebrali 1 099 044 080 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

sierpniu obchodzę urodziny. Ostatnie z 4 z przodu. Cyfra nie ma większego znaczenia, raczej fakt, że mam ochotę poświętować. Do tej pory wszystkie zrzutki robiłam dla kogoś, było wiele ważnych powodów i wiele potrzebujących osób.

W tym roku chcę zorganizować zrzutkę na realizację mojego marzenia. Od tego roku opiekuję się siedliskiem Otulenie. Napisałam "opiekuję", bo to miejsce mnie wybrało i nie czuję się właścicielką, lecz właśnie opiekunką. To miejsce jest DOMEM.

Dom to miejsce, w którym czujemy się sobą. Każdy z nas ma taki dom w sobie, więc Otulenie jest jedynie symbolem takiego wewnętrznego domu.

Od początku dzieją się tu niewiarygodne rzeczy, spotykam tu ważne osoby, wyjątkowych nauczycieli. Każde drzewo, zwierzę kamień jest o czymś istotnym. Jeżeli tylko słucham.

Pragnę aby to miejsce stało się Miejscem Mocy. Chcę je rozwijać, wspierać i zmieniać.

Od miesiąca upiększam je i z pomocą bardzo wielu osób wyposażam, naprawiam, usprawniam. Bardzo wiele osób zostawiło już tu kawałek swojej duszy za co jestem bardzo wdzięczna.

Marzy mi się powiększenie stawu i pomost i sauna na brzegu. Chcę zrobić Chatę Wiedźmy, żeby dzieci mogły tam zaglądać po eliksiry. Chcę wstawić zmywarkę do kuchni i poukładać kolorowe poduchy w salonie. Chciałabym zbudować jurtę do ćwiczeń jogi i wyremontować stolarnię na warsztaty. Wiosną chcę posadzić kwiaty, drzewa owocowe i wytyczyć nowe ścieżki. Lista stale rożnie.

Kwota, którą ustawiłam na zrzutce, to tylko cyfra. Tak jak moje urodziny. Każdą sumę spożytkuję dla Siedliska a tym samym dla tych, którzy tu przyjadą.

Możesz poświętować ze mną ofiarowując mi wpłatę. Każdą potraktuję z radością jak życzenia od Ciebie.

Dziękuję z serca:-)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 53

KL
Katarzyna
100 zł
JA
Joanna
ukryta
DK
Dorota Kochman
100 zł
AR
Alicja
100 zł
MW
Magdalena W
111 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EN
Ela Pyrzyk
100 zł
EI
Ewa i Tomek
70 zł
AP
Ania P
70 zł
ID
Irena
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków